2733
2734
عنوان

مادرای عزیز یه لحظه میاید بهم مشورت بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 84 بازدید | 28 پست
شما به پسرت بايد توضيخ بدي ك با ماشين خودتون ميتونه شركت كنه من چنن بچه خودم اين سني هست كامل درك ...

باباش میگه باهاش صحبت میکنم ولی دوست ندارم بچم احساس خلاء داشته باشه

باباش میگه باهاش صحبت میکنم ولی دوست ندارم بچم احساس خلاء داشته باشه

بچه من بيماره..خودش ميدونه..ما اينو نقص نميدونيم

و خودش هم واققه ك بعضي فعاليت ها كارها براش ممنوعه.

شما خودتي ك اين حس رو در بچه ايجاد ميكني

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یه جور از طرز برخوردش هم ناراحت شدم راستش میتونست جور دیگه ای بگه

بله مدرسه برین بگین از طرز صحبت کردنتون حس بدی گرفتم بگین خودتون میاین و حتما بگین اداره میرم و بخاطر این بخشنامه حتما شکایت میکنم ازشون بهتره حتما اسم اداره بیار که بدونن میتونید به بالاسری برین

دوساعت فاصلست،خودمم خیلی ناراحتم

خدایی ۲ ساعت فاصله برای اردو بچه ابتدایی زیاده من فقط اردو داخل شهر خودمون اجازه میدم

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
بچه من بيماره..خودش ميدونه..ما اينو نقص نميدونيم و خودش هم واققه ك بعضي فعاليت ها كارها براش ممنوعه ...

پسر منم میدونه،ولی الان اگه بهش بگم بخاطر بیماری نمیتونی بری دلش میشکنه حس میکنه با بچه های دیگه فرق داره،نمیخوام ناراحتی داشته باشه

خدایی ۲ ساعت فاصله برای اردو بچه ابتدایی زیاده من فقط اردو داخل شهر خودمون اجازه میدم

راستش خودمم دوست نداشتم بره ولی الان که مدیر اینطوری گفت بیشتر دلم شکست

راستش خودمم دوست نداشتم بره ولی الان که مدیر اینطوری گفت بیشتر دلم شکست

عزیزم حق داری اما به مدیر هم حق بده براش مسئولیت داره 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
بله مدرسه برین بگین از طرز صحبت کردنتون حس بدی گرفتم بگین خودتون میاین و حتما بگین اداره میرم و بخاط ...

بچم ماهی یه هفته نباید بره مدرسه بخاطر دارو،من کلی به مدرسه باج میدم تا معلمش توی درسها یکم باهاش راه بیاد

قبل عید ۴۵۰۰ برای مدرسه تصفیه آب خریدم

پس تنها راهش اینه با ماشین خودتون برین

الان باهاش صحبت کردم گفتم خودمون بریم خونه مامانمم نزدیک اونجاست بعد بریم خونه عزیز

یکم مقاومت کرد بعد قبول کرد،ولی میدونم تا روز اردو و تموم شدن این قضیه هر روز دنگ و فنگ داریم