2737
2739

من دیپلم هنر دارم

میتونم دانشگاه بدون کنکور روانشناسی بخونم؟

و اینکه من یک دختر کوچیک دارم و نمیتونم هرروز برم کلاس

امکانش هست مثلا دو یا سه روز در هفته رو فقط برم؟

و اینکه در طول روز چقدر باید زمان بزارم و درس بخونم

لطفا راهنماییم کنید دوستان

چون هم دوست دارم حداقل لیسانسم رو بگیرم

و از طرفی هم نمیخوام از خونه و زندگیم دخترم بزنم

چ پیشنهادی برای من دارید؟؟؟؟💚🙏

بعضی دانشگاه‌های پیام نور کلاساشون آنلاینه فقط امتحاناشون حضوریه

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من روزانم ولی از وقتی دانشگاه میام از بس خسته میشم حوصلم نمیشه غذا بخورم  خیلی سخت میشه

منم چون کارهای خونه هست و بچه کوچیک دارم برای همین نمیخوام تمام تایمم برای درس و دانشگاه باشه

2740

الان بیشتر دانشگاه ها سه روز در هفتس ولی صب تا بعد از ظهر اگر تهرانی ومذهبی هستی دانشگاه رفاهو بزن هم روانشناسی داره هم مشاوره هم علوم تربیتی وسطح علمی خیلی خوبی داره یکم فقط رتبت باید نسبتا خوب باشه

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
منم چون کارهای خونه هست و بچه کوچیک دارم برای همین نمیخوام تمام تایمم برای درس و دانشگاه باشه

بنظرم پیام نور برای شما راحت‌تر تموم بشه چون مجازی هم شنیدم دارن 

اینجوری دیگه لازم نیس بری و بیای خسته شی 

البته باز پرس و جو کن 

چ رتبه ای؟ معدل دیپلمم؟ من مشهدم عزیزم دانشگاه خوب میشناسی؟

رتبه حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار کنکور

مشهد نمیشناسم

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود