2737
2739
عنوان

دیت با پسری که ده سال بزرگتره درسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 77 پست
ولی من اصلا بلد نیستم با پسر رفتارکنم بگو چطور باشم ؟

منم بلد نبودم همون آقا بهم میگفت تو برخورد با پسرا خود واقعیت باش و فقط خوش بگذرون منم کنارش همینجوری بودم 

انقد خودش پرحرف و اجتماعی بود ک من کارم سخت نبود 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست اجتماعی رو نمیتونم درک کنم تو که باهاش هدفی نداری تو که باهاشنمیخوای ازدواج کنی چرا خودتو درگیر ...

آدم خوبه دایره دوستاش اینم با همچین لولی بالا ببره 

2740
آدم خوبه دایره دوستاش اینم با همچین لولی بالا ببره 

یخ رابطه بی هدفه اخرش اون ازدواج میکنه باید ترکش کنی یا تو ازدواج میکنب باید ترک کنین همو ! اما دو دویت که همجنس هستن بعد ازدواج حای میتونن رفت و امد کنن

یخ رابطه بی هدفه اخرش اون ازدواج میکنه باید ترکش کنی یا تو ازدواج میکنب باید ترک کنین همو ! اما دو د ...

هدف دوستیه 

همه روابط ک برا ازدواج نیست 

زمونه الان اینجوریه دیگ...

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤
نه همینجوری چت معمولی ولی همه استادامون میشناسنش و آدم خیلی موفقیه و آموزش برای کنکور ارشد و دکترا م ...

خب این دنبال دوست دختره فقط ازدواج اینا تو کارش نیست رویا سازی نکن ولی میخوای توام فقط باهاش دوست باشی اوکیه 

درخواست دوستی رد میکنم 
نرو مجازی هیچیش راست نیس 

من مجازی ازدواج کردم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706