2733
2739
عنوان

هزینه یادگیری میکاپ بالاست؟

78 بازدید | 16 پست
یه بار زنگ زدم یکی ازین آموزشگاها هزینه کلاساش معمولی بود ولی میگفت هزینه موادش بالاست میگفت قیمت یه کرم خداتومنه خیلی باید هزینه کنی واقعا اینجوریه؟
زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

اره زنداییم انگشترشو فروخت داد مواد

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوره اموزشی که وسایل مرغوب استفاده نمیکنن برای یادگیری

می کنن میگن وسایل خوب استفاده کن یاد بگیری

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
اره زنداییم انگشترشو فروخت داد مواد

الان چیکار میکنه تونست بعد از آموزش کار بگیره راضیه از کاری که کرده؟

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
الان چیکار میکنه تونست بعد از آموزش کار بگیره راضیه از کاری که کرده؟

کارش که خوبه ولی وام اینا می خواست تا ارایشگاه باز کنه که مسائلی باعث شد فعلا بمونه

2738
بعله گرونه کرم خوب

به غیر از هزینه آموزشگاه مثلا چقدر باید هزینه کرد برای مواد و وسایل مورد نیاز

سینا سبحانی تو کلاساش از مواد خودش استفاده میکنن،کاراش شاید عجق وجق باشه اما همه تکنینکی یاد میده و ...

تهران حتما من شهر خودم باید برم

به غیر از هزینه آموزشگاه مثلا چقدر باید هزینه کرد برای مواد و وسایل مورد نیاز

اگ مارکایه خیلی خوب بخوای بگیری مثل کلینیک،دیور، نارس،هدی بیوتی،استی لادر،شیگلم،اناستازیا،

(رولوشن معمولیه) در حد چهل تومن اینا 

باشه تو خوبی...
اگ مارکایه خیلی خوب بخوای بگیری مثل کلینیک،دیور، نارس،هدی بیوتی،استی لادر،شیگلم،اناستازیا، (رولوشن ...

شما خودتون توی این حرفه اید؟بازار کارش خوبه ممکنه بیکار بمونه آدم موادشم گرونه واقعا اگر درنیاره ارزششو نداره

شما خودتون توی این حرفه اید؟بازار کارش خوبه ممکنه بیکار بمونه آدم موادشم گرونه واقعا اگر درنیاره ارز ...

اره مواد خوب گرونه.نه من کار نکردم،

دوره رفتم.و فقط چند مورد میکاپ کردم تو فامیل وقتایی ک عروسی میرفتن میومدن ارایششون کنم.

بعد دیگ جمع کردم.

پرایمر که حتما بنفیت بگیر عالیه 

برای پوست سازی هم چند مدل کرم باید داشته باشی 

مک،استی لادر،لورال همون اینفائیبل،تاپ فیس هم میشه

باید تبلیغاتت عالی باشه تا مشتری جذب کنی 

باشه تو خوبی...
اره مواد خوب گرونه.نه من کار نکردم،  دوره رفتم.و فقط چند مورد میکاپ کردم تو فامیل وقتایی ک عرو ...

هم سرمایه اولیه میخواد و هم زرنگی فکر میکنم هیچ کدومشو ندارم  

2706