2737
2739
کسی اطلاعی داره؟
دختر کوچولوی من الهی همیشه سلامت باشی و از هر چیز بهترینش نصیبت بشه مامان ی عالمه دوست داره و همیشه از خدا میخواد مواظبت باشه
نگرانی از انتقال بیماری با آندوسکپی آلوده

انتشار اخباری مبنی بر ضعف بهداشتی در استفاده از دستگاه آندوسکوپی و امکان انتقال بیماری‌هایی مانند ایدز و هپاتیت از این طریق در سایت‌های خبری در حالی سبب نگرانی مردم و بیماران شده که سهل‌انگاری در این خصوص مورد تایید است، اما ایجاد نگرانی در جامعه به جای آگاهی دادن، قابل توجیه نیست.آزمایش آندوسکوپی، دقیق‌ترین و مفیدترین راه برای بررسی علل مختلف سوءهاضمه، تشخیص زخم‌ها و سرطان معده است. اما سوال اساسی این است که آیا آندوسکوپی می‌تواند انتقال‌دهنده بیماری‌هایی مانند ایدز یا هپاتیت باشد یا خیر؟

http://shafaghuniver.persianblog.ir/tag/%d8%a2%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b3%da%a9%d9%be%db%8c_%d8%a2%d9%84%d9%88%d8%af%d9%87

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام بدونم ضرری برا نینی نداره اگه استفاده کنم
دختر کوچولوی من الهی همیشه سلامت باشی و از هر چیز بهترینش نصیبت بشه مامان ی عالمه دوست داره و همیشه از خدا میخواد مواظبت باشه
2728
تو ماههای قبل استفاده نکردم استفاده از تیغ برام سخته گفتم شاید این راحت تر باشه
2740
نی نی جون منم قبل از بارداری اپیلاسیون میکردم ولی از وقتی باردار شدم مجبوری پودر استفاده میکنم چون تیغ هم بهم نمیسازه و تمام بدنم جوش میزنه منم این نگرانی رو دارم چون بالاخره مواد شیمیاییه و از پوست ممکنه جذب بشه من که چاره ای ندارم ولی اگه تو راه دیگه ای میتونی اونو استفاده کن
پودر موبر از کرم و اینها بهتره و منم ازش استفاده میکنم و تا جایی که من تحقیق کردم خطری نداره بخصوص اگر اون قدیمیهاش که بو داره رو پبدا کنی که البته من نیافتم
لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
عزیزم دکتر من گفت به هیچ وجه استفاده نکن
آرسنیک داره و برای نینی خیلی مضره
البته مامان من میگه که سر هه بچه هاش تا آخر هر دو هفته یه بار استفاده کرده و شکر خدا ما سالمیم!!!
ولی احتیاط شرط عقله
منم با اینکه قبلا فقط از پودر استفاده میکرد ولی کنار گذاشتم
دکتر من گفت غیر از اپیلاسیون و شیو کردن هیچ نوع پودر و کرم و اسپری استفاده نکن