2733
2734
عنوان

دوستان بنظرتون رابطه رو تموم کنم

92 بازدید | 10 پست

شب عید مادرم گفت دعوت کن بیاد خونمون بهش پیام دادم به طرز بدی گفت نه زنداداشم میان اینجا من نمیام روزن زن مادرم دعوتش کرد رستوران گفت نه باید خونمون باشم زنداداشم میاد بهش تبریک بگم یا میگه زن داداشم خیلی سر زبون داره تو هم اینجوری هستی ؟چند بارم از کیک هایی درست میکنه تعریف کرده یشبم گفتم بیا خونمون گفت خونه زنداداشم تو هم بیا گفتم نه منو دعوت نکرده گفت دلتم بخواد بیای البته به شوخی شاید از دماغم و هیکلم جلوی خانواده ایراد گرفته

الان مادرم میگه تموم من دوسش دارم😭

بخدا از یک‌فروردین‌تا الان درگیرم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
اینجوری ک درگیر میشی ...فردا هم زن داداشش تو همه مسائل و تو خریدا میخواد بیاد وسط 

بنظرت‌تموم کنم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیشو دوست داری

بی محلی هاش.

دوستنداشتنش

خراب کردنت

شکستن غرورت

کوچیک کردنت پیش بقیه

بی ارزش کردنت

چون اولویت اخرشی

چون ارزش نمیزاره برات

چون نمیاد ببینتت 

چون همش ترو با زنداداشش مقایسه میکنا

ب خاطر  اینا دوسش داری؟

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
کات کن اونا لاهمن نباشنم در اینده میرن باهم

ببین حالا جالب اینجاست الان خواهرش بهم‌گفت ما با هم خوبیم تو نباید بگی فلان بهمان ما شاید خانوادگی با هم بازی کنیم نباید گیر بدی الانم زده منو بلاکم کرده 

کی همسرت اینا رو. میگه؟؟ مادرت راست میگه فردا همشششش مقایسه میشی با زن داداشش.. کلا زن داداشه تو زند ...

نه عزیزم نامزده الان خواهرش بهم‌گفت ما با هم خوبیم تو نباید بگی فلان بهمان ما شاید خانوادگی با هم بازی کنیم نباید گیر بدی الانم زده منو بلاکم کرده 

نه عزیزم نامزده الان خواهرش بهم‌گفت ما با هم خوبیم تو نباید بگی فلان بهمان ما شاید خانوادگی با هم با ...

چه مزخرف.. تموم کن بره. از دم بچه گانه رفتار میکنن

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
چه مزخرف.. تموم کن بره. از دم بچه گانه رفتار میکنن

بخدا من فقط سکوت کردم ولی دلم خیلی شکسته الان بنظرت چجوری تموم کنم چی بگم بهش

بخدا من فقط سکوت کردم ولی دلم خیلی شکسته الان بنظرت چجوری تموم کنم چی بگم بهش

بگو ما باهم به تفاهم نمیرسیم من نمیتونم همیشه مقایسه بشم با زن برادرت.. اینکه هرچیزی بشه پای اون و حرف اون تو زندگیم باشه اینکه برای دیدنم باید اولویت خانواده و زن برادرت باشن.. ادامه بدرد نمیخوره.. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥