2733
2739
یکی از کاربرای اینجا میگفت تو آزمایش غربالگری بهش گفتن بچه اش سندروم داون داره   اما گوش به حرف ...

غربالگری جواب مثبت و منفی کاذب داره باید امینو بشی تا دقیق جواب بهت بدن. حتی امینو بشی غربالگری دوم لازم نیست بدی چون رو کروموزوم بچه ازمایش انجام میدن

یکی از کاربرای اینجا میگفت تو آزمایش غربالگری بهش گفتن بچه اش سندروم داون داره   اما گوش به حرف ...

دوست من گفتن بچه ت مشکل داره نگهش داش مشکل داشت واقعا

اللن ۶ سالشه ولی زندگی نباتی داره و سالهاست پابند اونن

هر چه از دوست رسد نیکوست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته من زیاد استرس جواب امنیو نداشتم چون سلفری داده بودم‌دیگه آب پاکی رو دستم ریختن امنیو رو فقط بر ...

اتفاقا برای دومی من ان تی ۲/۴ بود، دکتر من گفت خوبه، امینو نده بیا سلفری بده.

گفتم نه فقط امینوسنتز.

من روز ۱۷ و ۴ روز مجوز گرفتم، جواب ازمایش ۵ شنبه داد، تازه جمعه هم اضافه شد.

ان شالله بارداری بعدیت، اصلا هزینه ازمایش غربالگری هم نده، ان تی بده، بعدش آمینو بده.

ان شالله خیلی زود یه بچه سالم و عاقبت بخیر خدا بهت هدیه کنه.

ان شالله دختر خانم اسی هم صحیح و سالم بیاد بغل مامانش، ادم دغ میدن این بچه ها تا بیان

البته من زیاد استرس جواب امنیو نداشتم چون سلفری داده بودم‌دیگه آب پاکی رو دستم ریختن امنیو رو فقط بر ...

همون چون وقتی منتظر جوابی حتی 1 ساعت دیرترم جواب بهت بدن اذیت میشی و جواب روی تایم برات خیلی مهمه. 

2731
اسی فامیلی با همسرت؟ مشکل اساسی نداری؟ سنت بالا نیست؟  اگر اینا نباشه بچه ات سالمه خیالت راحت ...

فامیا دوریم.۲۹ سالمه الان سردرد شدید گرفتم از استرس 

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
2740