2752
2734
عنوان

دوستم امشب منتظر اومدن مهمون بودن ولی شوهرش...

| مشاهده متن کامل بحث + 14870 بازدید | 156 پست
خب نباید اینکارو میکرد باید مهموناش میومدن اینم میگفت شوهرم کار براش پیش اومد توراهه

اتفافن کار درستی رو کرده کی میخایم یاد بگیریم تعارفو بزاریم کنار

وقتی شرایط بهم خورده یا مناسب نیست 

خب نباید اینکارو میکرد باید مهموناش میومدن اینم میگفت شوهرم کار براش پیش اومد توراهه

دقیقا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گوشیو چک میکنه از خدا خواسته مهمونا پیام دادن که دیگه دیره و ما وقت دیگه مزاحم میشیم اینم عذرخواهی میکنه و میگه باشه 

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
دوستان دغدغه پربازدید ندارم بعد که خوندید و نظر دادید هرکی دوسداشت گزارش بزنه بخصوص اونایی که اینطور ...

بقیه رو ول کن عزیزم ادمه بده من هستم 

واقعا بعضیا شورشو در اوردن خب نمیخواید منتظر بمونید از تاپیک برید چرا توهین میکنید 

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

جاي جواب دادن دوستان

بهتر نيست تعريف كنيد؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ساعت یازده میشه آقا تشریفشو میاره و هر چی صدا میزنه دوستم جواب نمیده با اصرار آا متاسفانه کار به دعوا میکشه و دوستم و همسرش متاسفانه به تیپ و تاپ هم میزنن

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بروزرسانیم حامله س بی بی ش مثبت شد حالا کی گردن میگیره🫤😐

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
ساعت یازده میشه آقا تشریفشو میاره و هر چی صدا میزنه دوستم جواب نمیده با اصرار آا متاسفانه کار به دعو ...

شوهرش کجا بود؟؟

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
2706