2752
2734
عنوان

دوستم امشب منتظر اومدن مهمون بودن ولی شوهرش...

| مشاهده متن کامل بحث + 14854 بازدید | 156 پست
خیلی عصبی میشم هیولا میشم شک نکن بالاتر گفتم غرق میشد بهتر بود😂 خیلی شاد میشم ک بلایی سرش نیومده ...

😂😂😂بالاخره همه ما انسانیم و درگیر احساسات ممنونم که صداقت به خرج دادین عزیزم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
چی بگم امیدوارم کهددر مورد این بنده خدا صدق نکنه ولی واقعا به نظرتون اگه اینطور باشه این شوهر همچین ...

من باشم اره!چون سر زنم گرم غذا و خونه و مهمون🙂

ان شالله ک درمورد ایشون صدق نکن و اشتباه‌کنیم!

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه شب خواهرم و شوهرش مهمونم بودن همسرم ۵ عصر زد بیرون قرار شد ۷ مهمونا بیان و اینم بیاد یه جورایی با ...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی،افرین به وقار و صبوریت

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
واقعا انبار باروت میشم دیگه بعد حسابی از خجالتش درمیام و تا متوجه اصل قضیه نشم بی خیال نمیشم

ممنون عزیزم

2731
😂😂😂بالاخره همه ما انسانیم و درگیر احساسات ممنونم که صداقت به خرج دادین عزیزم

فدات😂❤

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
شا جاش باشید با همسرتون چطوری برخورد میکنید

اگه من جای دوستت بودم اول به خاطر اینکه منو بی خبر گذاشته و چندساعت نگرانم کرده و دوم به خاطر اینکه جلوی مهمونا خیلی بد شد(و ممکنه مهمونا هزارتا فکر کنن که نکنه دلشون نمیخاسته ما بریم خونشون...نکنه خودشون به مشکل خوردن..نکنه دعواشون شده...نکنه میخاستن یه جوری به ما بفهمونن از ماخوششون نمیاد و..... ) 

حتما باهاش بحثم میشد

و اگه بهم میگفتن (خدایی نکرده.دور از جون شوهرم) اگه میفهمیدم اتفاقی براش افتاده که نتونسته بیاد خیلی دلم آروم تر و عصبانیتم کمتر میشد تااینکه بیاد بگه یادم رفت مهمون داریم😶😶

اصلا چه معنی میده روزی که قراره برا ادم مهمون بیاد پاشه بره ماهیگیری😶بشین تو خونت، شاید خانمت کمک لازم داشت شاید چیزی کم بود لازم شد بری مغازه🤦🏻‍♀️

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
اگه من جای دوستت بودم اول به خاطر اینکه منو بی خبر گذاشته و چندساعت نگرانم کرده و دوم به خاطر اینکه ...

ممنونم عزیزم که وقت گذاشتین و نظرتون کاملا درسته🌸🌷🌷