2733
2734

خانواده به شدت منزوی با هیچکس ارتباط نداشتیم خودم هم دوستی ندارم.

همیشه خانوادمون مثل بیسواد ها و احمق ها بود.

پدر و مادرم هر دو فرهنگی اما هر دو انگار نه انگار تو اجتماع بودند.

خواهرم قبلا مریض بود مادرم قرص ها شو نمیداد میگفت ولش کن شیمیایی اند یا میرفت دعا نویس اخرش هم خواهرم به خاطر مشکل کلیه فوت کرد .

برادرم خجالتی هیچ دوستی نداره چون بابام اصلا یک کلمه حرف نمیزنه باهاش.

من 28 سالمه مادرم همیشه تو سرم زد رفتم دانشگاه گفت تو اونحا رفتی فقط درس بخونی به هیچی فکر نکن

یه کرم میزدم میگفت اینا خوشبختت نمیکنه.

خودش اصلا به خودش نمیرسید فکر میکرد کار بدیه ادم به خودش برسه.

حالا میگه تو خنگی فلانی کدبانو نبودی که خواستگاار نداشتی 

من همیشه ساده بدون ارایش مثل احمق ها بیرون رفتم.

مگه چی بهم یاد دادی 

به خدا من تا پارسال نمیدونستم اصن باید به ازدواج فکر کنم فکر میکردم ازدواج چیز بدیه مادرم میگفت نشین پیش دخترای مردم داستاناشونو گوش بده.حالا میگهخاک تو سرت فلانی کوچیک ترت هست و برو ازش یاد بگیر.

الان ساعت یک و هفت دقیقه روز سوم اسفنده 1402 هست من تصمیم گرفتم از این به بعد به فکر اینده ام باشم. با اینکه 28 سالم شده و خیلی اشتباه کردم اما دیگه بچه بازی بسه و میخوام برای اینده ام تلاش کنم. نمیخوام دیگه حسرت بخورم نمیخوام جوری باشم که دوباره مجبور بشم تایپیک بزنم که اره من هیچی نشدم چون همش خودم مقصر بودم و این گوشی لعنتی که معتاد شدم بهش همه همسنام دارند مثل ادم زندگی میکنند اما من چی .دیگه تموم شد اون فاطمه تموم شد من دیگه آدم شدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مث مامان من!

خودت باش. ب حرف والدین سمیت گوش نده

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

صدای شکستن قلبت تا اتاقم اومد...

ای مادریایی که تو سایتین، اینطوری نگید به بچه هاتون خواهشا

اونا میکشنن، غرورشون له میشه، اعتماد به نفسشون میاد پایین و تنفر ایجاد میشه..حرمتا رو نگه دارید. کسی نباشید که دختر یا پسرتون بگه مادرم بهترین رفیقم که نیست هیچی تازه عذابمم میده💔درک کنین خواهشا

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
2740

عزیزم ازدواج قسمته 

خدا خواهرت رو رحمت کنه خیلی ناراحت شدم 

اولا ۲۸ سن زیادی نیس خودت تغییر کن برو توی اجتماع و در حدی به خودت برس که گناه نباشه 

شیک و تمیز باش همیشه 

از همه مهمتر بعد از نماز اول وقت از خدا بخواه بهترین ها رو بهت بده 

ولش کن

طبق امضات شروع کن ازهمین حالا

توهمین سایت خیلی چیزاهست که میتونی یادبگیری

هم آشپزی

هم به خودرسیدن

هم نازوعشوه

هم....

فقط اراده کن وشروع کن به حرف مادرتم اهمیت نده وفقط احترامشونگه دار

2706