2737
2739

چیجوری سر حرفو باز کنم تا ازم خوشش بیاد؟

بعد اینکه من نمیگیما ولی خیلیا میگن که خیلی خوشگلم و اینا.

فقط مشکلم اینه تاحالا تو عمرم من پیش قدم نشدم با پسری حرف بزنم .

واسه همین بلد نیستم چیجوری باشم؟ چی بگم ؟

پسره هم فامیله دورمونه میبینمش گاها

راهنمایی کنید لطفااا .

قصدمم ازدواجه .

مرسییی.

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
خودتم مذهبی هستی

اره عزیزم 

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید خودتم یه کم مذهبی باشی بعدم وقتی حرف ازدواج میشه تو فامیل خصوصیات اون طرفو بگی و بگی میخوام با یه ادمی با این ویژگیا ازدواج کنم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2731

وای خیلی سخته... باید از یکی که مزدیکشه اول بپرسی مزه دهنش چجوریه تحقیق کنی جزئات اخلاقیش دستت بیاد

من از یکی خوشم میومد یه مدت بعد یهو کاشف به عمل اومد چقدر بچه ننه بوده

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
2740
هیچ وقت پیشنهاد شما نده

پیشنهاد مستقیم که ن عزیزم

یجوری کاری کنم ازم خوشش بیاد

فالو اینستا

لایک

ریپلای استوری

دایرکت و ادامه

نخ میدی سر نخو گرفت ک گرفت 

نگرفت بیخیال شو

پسرا تیزن می‌فهمن خوشش بیاد میاد سمتت نیاد هیچی

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷

شما قصدت ازدواج و خوشت میاد ازش اون شاید قصد ازدواج نداشته باشه و از شما خوشش نیاد !!!! 

در نظر بگیر اینارو که به موقع نشد ناراحت نشی 

برو اینستا فالو کن یا با خواهر و مادرش گرم بگیر 

ولی اینکارو نکن مذهبیا خوششون نمیاد از اینجور رفتارا

آشنا هستید؟ اگر آره به یک بزرگتر سربسته قضیه رو بگید، می‌تونن کاملا از طرف خودشون واسطه بشن این‌طوری شان شما هم محفوظ می‌مونه🌺💚 

عزیزم من در خانواده مذهبی بزرگ شدم و توی این فضاها پیش‌قدم شدن دختر خانم از نظر آقا و خانوادشون صورت خوشی نداره😊

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
شما به عنوان خانم که نباید بری جلو و پیشنهاد بدی! اونا باید پیشنهاد بدن 

عزیزانم لطفا تاپیکمو با دقت بخونید

نمیخام بگم ک 

میخوام ازم خوشش بیاد

2706