2733
2739

من چندتا لوح تقدیر از رتبه هایی که توی مسابقات هنری شرکت کردم دارم و از لحاظ قرآنی چند سال پیش مدرک گواهینامه گذراندن دوره قرائت قرآن دارم ، به نظرتون این قبوله ؟ و کسی می‌دونه برای اثبات مدارک کجا باید اقدام کنم ؟

میشه برای اینکه به خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی🥺🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی😐🪩؟؟؟ قاری قرآن بشی خیلی راحت تره تا آزمون😐

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2742

این مواردی که دارید تو مصاحبه بدرد میخوره ن برای پذیرش اولیه.

منظور از قاری و حافظ قرآن در سطح خاصی هست و قطعا حدودش رو مشخص میکنن.

از طرفی فقط بعنوان معلم قرآن فعالیت میکنن

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

شرایط داره فکر کنم ... یا اصول صوت باید بلد باشی یا بالاخره مصاحبه ای چیزی داره ولی مشکلم اینجاست نمیدونم کجا و به کی باید اقدام کنم

راحت نیست عزیزم

چون قطعا سطح تعیین میکنن براش

همونجور که برای بقیه نوع استخدام ها منبعی معرفی شد و شرط یادگیری و امتحان اون بخشش بوده و هست این مورد هم همینه

باید گواهی داشته باشن ، حتما سوال پرسیده میشه و مثلا میگن بیش از ۱۵ جزٔ

تنها هم معلم قرآن هستن

2740
این مواردی که دارید تو مصاحبه بدرد میخوره ن برای پذیرش اولیه. منظور از قاری و حافظ قرآن در سطح خاصی ...

نه این مصوبه ی جدیده خارج از مصاحبه ، پذیرش قطعی و بدون آزمون هم دارن

شرایطش از کجا باید بدونیم 

معلم قرآنم خوبه

این مواردی که دارید تو مصاحبه بدرد میخوره ن برای پذیرش اولیه. منظور از قاری و حافظ قرآن در سطح خاصی ...

خیلی خوشم اومدددد🥲

میشه در کنار اینکه دانشگاه یه رشته میخونی

و تمومش میکنی

ک دولتیه

اینم رفت؟😐

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
فکرنکنم به این اسونی باشه احتمالا درجه یکا رو برمیدارن. اون مدرک قرائت رو اگه مدنظرتونه همه دارن

کدوم مدرک قرائت همه دارن ؟

راحت نیست عزیزم چون قطعا سطح تعیین میکنن براش همونجور که برای بقیه نوع استخدام ها منبعی معرفی شد و ...

درسته

قطعن همینطوره

ولی من چون قرآن دوست دارم کار کنم و قرائت مقام استانی داشتم و اول شدم اینا فکر میکنم خیلی راحت تره ب نسبت کنکور و اینا👐🙃

نه این مصوبه ی جدیده خارج از مصاحبه ، پذیرش قطعی و بدون آزمون هم دارن شرایطش از کجا باید بدونیم&nbs ...

میدونم عزیزم

میگم اون گواهی شما فقط برای مصاحبه بکار میاد و تو این مورد تاثیری نداره

اگر رشته های دیگه با آزمون قبول بشید میتونید بعنوان یه امتیاز مثبت اون گواهی رو‌همراه داشته باشید.

وگرنه شرط پذیرش در حدی که توضیح دادن قاری بودن یا حافظ بودنه. قرائت بخشی از قاری بودنه.

درسته قطعن همینطوره ولی من چون قرآن دوست دارم کار کنم و قرائت مقام استانی داشتم و اول شدم اینا فکر ...

برای خودم

درسته قطعن همینطوره ولی من چون قرآن دوست دارم کار کنم و قرائت مقام استانی داشتم و اول شدم اینا فکر ...

اگر علاقمند هستین و حفظ کردنش براتون راحته درسته عزیزم.

2706