2733
2734

و منی ک توی روز ۳۰۰کالری میخورم من دیگ توان سوزوندنشو ندارم

ولی عالی پیش میری

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخای لاغر شی ؟اگ اره قد و وزنت  چنده؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
و منی ک توی روز ۳۰۰کالری میخورم من دیگ توان سوزوندنشو ندارم ولی عالی پیش میری

جدیییی میگی ..

اصلا اصلا منتظر همچین نظری نبودم 

چون بنظر خودم هیچ تغییری نمیکنم 

هررپز همینقدر کالری میسوزونم

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
جدیییی میگی .. اصلا اصلا منتظر همچین نظری نبودم  چون بنظر خودم هیچ تغییری نمیکنم  هررپز ...

امم خب در کنارش رژیمم داری دیگ ببین چند کالری در روز میخوری ؟مثلا اگ ۱۰۰۰تا کالری بخوری ۵۰۰تاشو بسوزونی فرض کن در روز ۵۰۰کالری میخوزی ک عالیه شیرینی جات و غذاهای فست  فودی و حذف کن برنج و نان و محدود کن زود جواب میگیری عالی پیش میری 

2738
خیلیییی قدم ۱۶۵ وزنم ۶۴

وزنت خوبه من ۹۶کیلو بودم ۱۲کیلو کم کردم  الان ۸۴کیلو شدم آرزومه برم تو رنج هفتاد شما ک تو ۶۰هستی 😂

وزنت خوبه من ۹۶کیلو بودم ۱۲کیلو کم کردم  الان ۸۴کیلو شدم آرزومه برم تو رنج هفتاد شما ک تو ۶۰هست ...

عزیززه دلم ایشالا میرسی

بنظرم به استخون بندی هم ربط داره من استخون بندیم ظریفه

و الان شکم پهلو بیشتر دارم

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
عزیززه دلم ایشالا میرسی بنظرم به استخون بندی هم ربط داره من استخون بندیم ظریفه و الان شکم پهلو بیش ...

من استخون بندیم درشته مثلا نشون نمیدم وزنمو ولی خودم ک میدونم😅😂

من استخون بندیم درشته مثلا نشون نمیدم وزنمو ولی خودم ک میدونم😅😂

الهی بگردم 

من شنیدم قرص پاپایا خیلی خوبه تو نی نی سایتم خیلی ازش راضی بودن پسوسه زیاد شدم که بخورم بشم ۵۵کیلو

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
الهی بگردم  من شنیدم قرص پاپایا خیلی خوبه تو نی نی سایتم خیلی ازش راضی بودن پسوسه زیاد شدم که ...

عه اسم این قرصو نشنیدم مرسی

عه اسم این قرصو نشنیدم مرسی

میگن کلا بی اشتهایی میاره فقط باید صبونه مفصل بخوری بعد این قرص و بخوری چون هم انرژی میده توش کافیین داره که شب بخوری بیخوابت میکنه و..

حالا سرچ کن قرص پاپایا نی نی سایت همه نظرات برات میاد

فقط باید اصلش و بخری وریجستری کنی که مطمعن بشی اصله به بدنت اسیب نزنه 

قیمتشم تا چارصدتومنه

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
میگن کلا بی اشتهایی میاره فقط باید صبونه مفصل بخوری بعد این قرص و بخوری چون هم انرژی میده توش کافیین ...

قیمتشم خوبه واقعا مرسییی تو خودت میخوری؟

2706