2733
2734
عنوان

گفتن نمیتونید عقد کنید😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10546 بازدید | 153 پست
من حشره کش زدم به خودم حالم خیلی بده بو حشره کش گرفتم 

چ نظر خوبی😂😂😂

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یه چیز بت میگم ومیرم مثل کن خود خواه نباشید.  وبچه فوتی.    و سقط.  داشته باشید تمومش کنید من خود خواه بودم بزور جواب  ازمایش  رو خوب کردم که عروسی کنم اندازه  مو های سرم.    پشیمونم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2740
طب سنتی اسلامی دیگه چیهههه وقتی بیان ٰژنشون ممکنه خطا بره جای ریسک نداره

تو کاریت نباشه برو مشکلت حل میشه به احتمال خیلیی زیاد من تجربه شو داشتم ک میگم ولی پیش یکی ک حرفه ای باشه برید ها

عزیزم با ای وی اف وpgd وآزمایش های ژنتیک میشه

این الان چه ربطی داره به خون طرف خونشو که نمیتونه عوض کنه آی وی اف برای کسایی که جنین سالم ندارن با پی جی اس جنین سالم انتقال میدن کسی که اسپرم نداره یا تخمک ضعیفه 

2706