2733
2734
عنوان

چیکار میکنین ،........... برنامتون برا ادامه ی روز چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشبه حالت ، من حمومام دو ساعت طول می‌کشه ، تا خودمو نسابم نمیام بیرون برا همین قبلش واقعا باید یکی ...

اوه چه حالی داری من ۲ دست لیف میزنم ۱ بارم سرمو میشورم 

شیو که نمیکنم چون لیزر کردم سریع میام بیرون

صبح پاشدم لباس تا کردم کمدا رو مرتب کردم لوازم ارایشمو مرتب کردم.حیاطو سرویسو شستم چیدمان مبلا رو تغییر دادم جارو کردم آش پختم.الانم ظرف بشورم.لباسارو بندازم لباسشویی و شام درست کنم بعدم غشششششش

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
اوه چه حالی داری من ۲ دست لیف میزنم ۱ بارم سرمو میشورم  شیو که نمیکنم چون لیزر کردم سریع میام ...

نه ، من کیسه میکنم ، پنج بار موهامو می‌شورم چون بلنده ، شیو همه جااا ، لیف و اینا هم یک دست ، ولی قبلش تاید میریزم با چتکه میوفتم به جون کف حموم و شیرای آب ، وقت میگیره دست خودمم نیست

I'm just tired         آقایون تاپیک من اصلا نیاین و ریپلای نکنید⛔⛔⛔
2740
نه ، من کیسه میکنم ، پنج بار موهامو می‌شورم چون بلنده ، شیو همه جااا ، لیف و اینا هم یک دست ، ولی قب ...

آهان قبلش کلی تمیز کاری داری پس😄

قبل حموم رفتن یه ریکاوری لازم داری