2733
2734
عنوان

اگه شوهر به زنش این حرف و بزنه یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 39 پست

نمیشه با یه جمله نتیجه گیری کرد شاید اون لحظه خییییلی عصبانی بوده و میخواسته همسرش رو حرص بده

من و تو بهش میگیم نشخوار فکری یا overthink اما عبدالوهاب الرفاعی خیلی جالب میگه:در سرم جنگ های بسیاریست و تنها کشته اش منم ...🥀🍂        لطفا امضامو کپی نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه عصبانی نبوده

دفتارش چطوره همیشه؟

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
نه عصبانی نبوده

ما که علم غیب نداریم از دل ایشون 

اما دوست داشتن یه خانم هیچ ربطی به سر تر بودنش نداره 

اتفاقا به تواضع اون خانم برا شوهرش و اینکه چطور رفتار میکنه داره ، سعی کنید با رفتارای خوی شوهرتون رو عاشق خودتون کنید 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

دلم میسوزه برای زن ها که باید بسوزن و زندگی کنن بیچاره زن بدبخت زن

ا‌ون زنی هم که این حرف بشنوه حتی اگه مرد دوستشم داشته باشه تا ابد این خرف مثل یه زخم روی قلب و وجودش موتدگار تا لخظه مرگش

گیر میده ..جلو بقیه بی احترامی .بد اخلاق

خدا عالمه

وقتی اینجوری صریح گفته

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
دلم میسوزه برای زن ها که باید بسوزن و زندگی کنن بیچاره زن بدبخت زن ا‌ون زنی هم که این حرف بشنوه حتی ...

دقیقا فرض کن از همه چی خانمه سرتره،،ولی قدرشو نمیدونن..همیشه یه چی هست که باید خانمها تحمل کنند.

درست میشه دایی  
2706