2733
2734
عنوان

اگه شوهر به زنش این حرف و بزنه یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ما که علم غیب نداریم از دل ایشون  اما دوست داشتن یه خانم هیچ ربطی به سر تر بودنش نداره  ...

ببین خانمه نجیبه..تو سرش هم بزنن صداش به خاطر آبرو در نمیاد..خیلی تحمل می‌کنه..

درست میشه دایی  

به تحمل ربطی نداره ، به رفتار درست ربط داره ، به خانم بگین رفتار خوب با شوهر یاد بگیره ، به شوهرش اقتدار بده و غرورش رو حفظ کنه

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

آدم نادرست نامرد هست و غیر قابل اعتماد ،،،،،،

آدما هر حرفی میزنن و به زبون میارن یعنی قبلا بهش فکر کردن 

من جای اون زنه بودم بهش رحم نمی‌کردم،،،با پنبه سر می‌بریدمش،،،

زنش باید واسه خودش بپوشه و بخوره و برگرده و پس انداز کنه !!!اصلا دلش نسوزه واسه این مرد 

ارثش هم نمی‌دونم چقدره ،،،،ولی یه خونه می‌خریدم یا یه کار باهاش راه مینداختم 

به تحمل ربطی نداره ، به رفتار درست ربط داره ، به خانم بگین رفتار خوب با شوهر یاد بگیره ، به شوهرش اق ...

شمایید تو تمام تاپیک ها اینو میگید ؟؟؟؟چرا اینو هی میگید 

چندتا کاربری دارید ؟؟؟؟

یعنی هرکسس هر مشکلی داره میآید میگید اقتدار به مرد بدید 

سیاست جدید هست ؟

یا کاربر آقا هستید 

خیلی برام جالبه 

2738

به تحمل ربطی نداره ، به رفتار درست ربط داره ، به خانم بگین رفتار خوب با شوهر یاد بگیره ، به شوهرش اقتدار بده و غرورش رو حفظ کنه

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
شمایید تو تمام تاپیک ها اینو میگید ؟؟؟؟چرا اینو هی میگید  چندتا کاربری دارید ؟؟؟؟ یعنی هرک ...

من به نتیجه رسیدم این درسته 

شما هم به اون نتیجه رسیدی که گفتی

عمل کنیم ببینیم کدوم زندگیش خوب میشه؟