2737
2734

یکی از اقوامون تازه برا پسرش زن گرفتن. حالا اینا میگن نکنه عروس بخواد طلاهایی که برای عروسیش قراره بخریم بالا بکشه. چون پسره هیچی نداره و طلاها رو خریدن که بعدا بفروشن پسرشون باهاش خونه و ماشین بخره. حالا میگن فاکتور طلاها رو دست عروس ندیم نگه داریم پیش خودمون. از اونور هم کلا یه سرویس خریدن که میخوان یه تیکه شو بدن بابت زیر لفظی یه تیکه پاگشا یه تیکه هم بدن برا عید قربان که نزدیکه. البته میخوان چندتا النگو هم بخرن توی مناسبتهای مختلف مثل یلدا و تولدش و...

گفتیم بهت که

مجددتایپیک زدی؟!

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یعنی خاک بر سرشون

طرف عروس چقدر بدبختن که قراره با چنین خانواده ی بی پول و حسابگری فامیل بشن!

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

خدا رحم کنه چقدر محاسبه گر هستند

همون اول با صداقت میرفتن جلو ک ما دستمون تنگه و میخوایم خونه و ماشین بگیریم بعدا جبران میکنیم

معلومه ناراحت میشه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
چ پروعن طلا گرفتن دونه دونه بدن بعدم بفروشن برا سرمایه خودشون بیچاره عروس

من سرویسمو به سه تا عیدنوروز دادن بقیه عیدا رو کلا هیچی بهم ندادن😐

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
2706