2737
2734

من زایمان سومم پیش رو هستش ۳۴ هفته هستم

دو زایمان ثبلیم با مامای خصوصی بود

اما الان توی شهر قم مامای خصوصی اجازه نمیدن برای زایمان بیاد 

خانواده امم ساکن تهران هستن

زایمانای راحتیم داشتم اما بازم برام سخته همینجوری برم بیمارستان 

ترجیح میدم مامای خصوصی داشته باشم ولی هرجا تهران پرسیدم میگن بیمارستان خصوصی میشه

من حضور مامای حاذق برام مهمه نمیخوام هزینه میلیونی برای بیمارستان بدم چون میدونم کار خاصی هم نمیکنن شاید تایم اونقد کوتاه بشه که اصلا نرسن کاری بکنن

باز گفتم سوال کنم شاید موردی که متاسب با شرایط من باشه کسی بتونه معرفی کنه

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

اصلا بیمارستان دولتی مامای خصوصی رو قبول نمیکنه.فقط بیمارستان خصوصی.منم میخاستم سر پسرم رفتم نیمه دولتی زایمان کردم تو اتاق زایمان فقط خودم بودم برا طبیعی ولی اخرش سز شدم

وکسی چه می داند تو روی همه مسکنهایی جهان را کم میکنی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کلاس باداری شرکت می کردم مامایی که بود می گفت زنگ بزنید بیمارستان بپرسید که اجازه می دهند مامای خصوصی بیاد یا نه 

البته این ماما خودش جوون بود و می گفت ساعتی 20 تومن می گیره میاد واسه ی زایمان

ملیحه خانوم میشه بپرسم دو تا زایمان های قبلی شما چه قدر از نظر ساعت درد کشیدن تفاوت داشت؟ من زایمان ...

اولین زایمانم کیسه ابم پاره شد‌ ۸ صبح سرم و امپول زدن ۱۱ زایمان کردم

دومین زایمانم یکروز از تاریخ گذشته بود و من انقباضای منظم و بدون درد داشتم طوریکه شب تا صبح کامل خوابیدم

ساعت ۳و ربع بستری شدم ۴ونیم زایمان کردم

البته شاید به اصطلاح من خوشزا محسوب میشم کلی کلا همه میگن زایمان طبیعی هربار راحت تر میشه چون درصد همکاری بدن بالاتر میره

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
2740