2733
2734

من در مرحله ای بچه آوردم که لح لح میزدم برا بچه تو خیابون بچه میدیدم دلم میرفت تا قبل اون مرحله چند سال نیاوردم شمام اگه سنت زیاد نیست بذار به اون مرحله برسی بعد بیار بچه داری اره سخته ولی خودت بخوای به جون میخری

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه .

مامانتو ببین جواب بده.

چنتا بچه اید؟

روزی چقدر حرص میخوره؟

چندبار صداش بالا میره چندبار اعصابش بهم میریزه؟چندجا بخاطر بچه هاش نرفت . دور چیا رو بخاطر بچه هاش خط کشید؟

بنظرت با هر حرصی ک خورد چقدر پیر شد باهر دادی ک زد چقدر ب سنش اضفه شد . فک میکنی چقدر خوشگل تر و جوون تر میموند اگه بچه نمی اورد؟

حالا خودت بگو مادرشدن خوبه؟

2742

من الان بچم دو سالشه هنوزم آزادی ندارم و راضی نیستم اصلا با اینکه خیلی شیرینه ولی دیگه بچه نمیارم این همه دارم از روزای جوونیم می زنم همه در حال گردشو تفریحو خرید من اعصابه خراب باید خونه بشینم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2740

دوتا دختر ۱۲ و ۵ ساله دارم

بازم برگردم عقب بچه دار میشم

ولی بسیار سختهههههه بیشتر از حد تصورتون

من که هلاک شدم

خودمم تک دختر بودم و لوس ، قشنگ پوستم کنده شد...

واقعیت اینه که بچه دار شدن هم خوبه و هم مشکلات خودش رو داره باید بشینی سبک و سنگین کنی ببینی میتونی؟

من پیش اومده که خسته بشم و بگم غلط کردم😂 ولی میگم در کل بچه داشتن رو به نداشتن ترجیح میدم

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...

نمدونم می ارزید یانه

ولی خیلی سخت بود ، هست، و خواهد بود 

دغدغه اش همیشه با ماست و تمامی نداره

اما ازونطرف خیلی از احساسات و نیازهای غریزی رو ارضا میکنه و حس خوبی هم داره توام با نگرانیها و دغدغه هاش

بستگی داره نتیجه نهاییش چه جوری باشه

با بچه یه سری چیزارو از دست میدی و یه سری چیزارو بدست میاری

بچه داری خیلی سخته ادم گاهی به تمام معنا به فنا میره 

از خیلی تفریحات و خوشی ها باید زد مخارج خیلی سنگین میشه روی ارتباط با همسر هم حتی تاثیر میزاره و خیلی چیزای دیگه 

اما با تمام اینا یه موجود کوچولوی نرم و لطیف داری که وجودش باعث قوت قلب میشه 

من تا قبل از اینکه بچه دار بشم افکار خودکشی داشتم ولی الان امید به زندگیم چندین برابر شده و از خدا عمر طولانی و با عزت میخوام 

اما اینم بگم الان که دخترم از اب و گل دراومده حاصر نیستم دوباره تجربمو تکرار کنم و به اون دوران برگردم 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706