2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا زیبایی خاصی نداره کاملا معمولیه چهرش به نظر من

خب منم نظر شما رو پرسیدم که سخت پسندی 

یه سلبریتی نام ببر زیبا باشه به نظرت

می‌خوام ببینم تعریفت از زیبایی چیه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2742
خب منم نظر شما رو پرسیدم که سخت پسندی  یه سلبریتی نام ببر زیبا باشه به نظرت می‌خوام ببینم تعر ...

به نظر من به هانده ارچل میشه گفت خوشگل و خیلی بازیگرهای دیگه سحر دولت شاهی جذابیت خاصی داره چهره اش

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
2738
نظرت در مورد چهره آیشواریا و سحرقریشی و آنجلینا چیه؟

سحر قریشی زشته نمیدونم چرا بین این اسامی اسمشو آوردی

دوتای دیگه هم زیبا هستند ولی مثلا مونیکا بلوچی و آنا د آرماس خیلی بهترن و سلبریتی زیباتر کم‌ نداریم

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
اوووو مای گااادد

🤣🤣🤣

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
اوووو مای گااادد

اصن از اعتماد به سقفم گذشته رسیده به اعتماد به عرش 😆😆

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌