2733
2734

کلا بلد نیستم از گوشی مراقبت کنم...البته اینکه دو تا بچه کوچیک هم دارم بی تاثیر نیست...گوشی خودم که قشنگ قطعه قطعه شد نابود شد...شوهرمم گوشی قبلیش فقط پایین صفحه یه ذره شکسته بود و الا مدل خوب بود و سالم بود...اونم یه هفته دستم بود کلا خاموش شد...الان تبلتم دستمه...همسرم خودش وقتی دید گوشی ندارم ...گفت باید بدونی چطور مراقبت کنی تا بعدی رو بگیرم ...اینطوری نمیشه که...انتظار داشت برنامه هامو برای نگهداری ای مطمئن بش بگم و خیالشو راحت کنم ولی من آب پاکی رو ریختم رو دستش

گفتم بچه ها کوچیکن نمی تونم اونجوری که باید مطمئنت کنم...گفت پس بزار یه دره بزر‌گ شن فعلا با تبلت کار کن...

منم واقعا گوشی باز نیستم با خودم گفتم مهم نیست 

ولی خب این چند وقته دلایلی برام پیش اومده که متوجه شدم نمیشه و گوشی نیاز دارم

حالا دو تا مسئله دارم...اولیش اینه که واقعا بلد نیستم نگهداری کنم خودم قبول دادم

دومیش هم اینه چطور خیال همسرم رو راحت کنم

اسی جان ومامانایی که سال آینده کلاس اولی ویاابتدایی دارین حتما تاپیکمو ببینین

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

نده دست بچه هاخب،کارت باگوشی تموم شدبذارش جایی که دستشون نرسه بهش

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

با پول خودت بخر به اونم توضیح نده اگه نمیتونی خودت بخری تبلت رو بده دست بچه هات سرگرم بشن و بگو برای تو گوشی بخره گوشیتو دیگه نده به بجه هات فقط تبلت

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 

اگه کارت با تبلت راه میوفته که همین اوکیه

ی گوشی ساده ترم در کنارش بگیر برای وقتایی که میری بیرون تبلت گندس...

یا ی گوشی دست دوم سالم قیمت مناسب پیدا کن بخر

تا بچه هات بزرگ تر بشن گوشی خفن تر بگیری

دقیقا چی شده که گوشی های قبلی خراب شدن؟؟؟

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
2706