2737
2734
عنوان

بالاخره فروردین کوفتی تموم شد 😂😂

127 بازدید | 11 پست

باورم نمیشه 

و اومدیم به 3.2.1 😂

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

چرا کوفتی؟ اینم روز و ماه خدا بود که خداروشکر بخیر گذشت. 🥰🌹

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره اتفاقا دوستمم دیروز میگفت 

😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
چرا کوفتی؟ اینم روز و ماه خدا بود که خداروشکر بخیر گذشت. 🥰🌹

بابا کلی بلا سرمون اومد .. فروردین تموم نشد 😂😂 تعطیلات تموم شد ماه رمضون تموم شد جنگ تموم شد فروردین تموم نمیشد 🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش الان پایان شهریور بودیم🥲از تابستون و گرما متنفرم 

وای خدا از دلت بشنوه منم شهریور زایمان دارم روز شماری میکنم شهریور شه هاااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
روده ی سگه لامصب تموم نمیشد

حرص نخور حرص نخور تموم شدش عنتر 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش الان پایان شهریور بودیم🥲از تابستون و گرما متنفرم 

منم متنفرم اما واقعا برای منی ک بچه دارم همین تابستون خوبه یکساله پامو از مشهد بیرون نذاشتم اگ قسمت بشه و بچها با مامانشون همکاری کنن میخام کل این تابستون رو به تفریح باشم دیگه دلم ترکید بخدا

وای خدا از دلت بشنوه منم شهریور زایمان دارم روز شماری میکنم شهریور شه هاااا

ای جاان😍😍وای من به جات ذوق‌کردم حسابی 

خدا از این انتظارای شیرین نصیب من هم بکنه🙈😍

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟