2733
2739
عنوان

منم مخام تو عروسیم بابا داشته باشم😭😭😭😭😭🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 27 پست

بگردم خدا رحمتش کنه عزیزم،،خیلی سخته ولی ما ها چاره ای جز صبر نداریم در برابر مرگ عزیزامون.😔😭

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سختهههه سردههههه تلخههههههه😭😭😭😭😭

فدات بشم 

دورت بگردم خواهر

اره سخته

ولی باید این فراز و نشیب ها رو تحمل کرد

همه تو زندگیشون یه سختی دارن 

منم بدجور دلم شکسته 

به بابا دعا زیاد بخون 

میدونم دست خودت نیس ، ولی پدرت اذیت میشه ناراحتیت رو میبینه

2740

خدا بهت واقعا صبر بده عزیز دلم قلبم واقعا برات فشرده شد حتما کتابای خود یاری مثل

(( چگونه رنجی را که نمیتوانیم درمان کنیم به دوش بکشیم))

((اشکالی نداره اگه حالت خوب نیست))

و پادکست داخل اپلیکیشن کست باکس ((پیج این نقطه مفید بود البته یکم زیادی تند صحبت میکنه حالا خودت پیجای دیگه رو پیدا کن))

سریال ((after life)) 

و چیزای دیگه سعی کن خودت رو آروم کنی گرچه میدونم واقعااا سخته

برات از همینجا انرژی مثبت و حال خوب از خدا میخوام عزیزم شرمندتم که کار دیگه ای از دستمون برنمیاد