2733
2734

عموم طلاق گرفته

امشب خبر رسید زن سابقش مرده

شیش سال از جداییشون میگذره

دوباره هم ازدواج‌کرد عموم ، بچه دار هم شد ، اما نمیدونید مرد گنده چجوری گریه میکرد...

یاد نامزد سابق خودم افتادم. منم تو دوران عقد جدا شدم. به این فکر کردم اگر بمیره منم مثل عموم خیل ناراحت میشم... درسته خیلی اذیتم کرد و با همه وجود ازش بیزارم ولی نه تا اون حد که به مرگش راضی باشم

درسته مقصر اصلی جدایی اون بود ولی منم تو واکنشام به رفتارای بد اون رفتار خوبی نداشتم

توهین میکردم و خودشو خونوادشو فحش میدادم و مقابل به مثل میکردم. الان که جدا شدیم هم خیلی حالم بهتره ، هم اینکه هنوز اون حس تنفر، سفت و سخت پابرجاست ، اما با این حال حس میکنم بهش مدیونم ! گرچه اون خیلی ظلم کرد ولی منم بهش ظلم کردم . اعتراف میکنم!

حالا اگه یه روز مُرد من چیکار کنم؟

الان که جدا شدیم و دیگه هیچ خبری هم ازش ندارم. ولی دلم نمیخواد وقتی مُردم مدیونش باشم ! اونم مدیون ادمی که ازش متنفرم !

چطور براش جبران کنم الان زنده ام و زندست؟

براش از راه دور اگه کار خیر به نیت اون انجام بدم و براش دعا کنم جبران میشه ظلم هام؟

البته اونم به من خیلی بدهکاره ... ولی من به اون کاری ندارم من میخوام خودمو از این بدهکاری نجات بدم

چجوری دورادور جبران کنم براش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن حقیقتا برام مهم نیست

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2742

جو گیر نشو کسی که جدا شدی رو بزار کنار .مرگ فرق داره کسی که قلب داره ناراحت میشه خب عادیع 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2740
چرا برات مرگش ناراحت کنندست؟ من خودم علتش اینه که منم بهش ظلم کردم و تا وقتی زنده بود نتونستم جبران ...

چون دوسش دارم

اخلاقامون جور نبود یعنی اون نمیخواست تلاشی بکنه 

ولی من خوب دوستش 

داشتم

عزیزم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706