2733
2734
عنوان

اگه شوهر یا نامزد سابقتون بمیره ناراحت میشید؟🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 31 پست

پس فکر کنم من ادم بدیم چون برام اصلا مهم نیست 😐💅🏻

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

نه

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم از اکسم بدی زیاد دیدم 

ولی ذره ای دلم راضی نمیشه سلامتیش ب خطر بیفته یا خدایی نکرده چیزی بشه 

داغون میشم 

هرچی باشه عشقو با اون فهمیدم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

قطعا خبر فوت آدما ناراحت کنندس .

اما به نظرم تو فکرت هم درگیرنامزد سابقت نباش چون این طوری نمیتونی پروسه ی فراموشی رو کامل بگذرونی .

همین که قلبا ببخشی طرف رو و سعی در بهتر کردن اخلاقای خودت داشته باشی کافیه .

عموت چون هنوزدوسش داشته گریه کرده

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
نه عموم تنها اومده بود خونه ما با بابام کار داشت بهش خبر دادن

عموت دل نازکه شاید. ولی دلیل نمیشه هنوز اونو میخواد ولی بخاطر خاطراتی که دارن بهرحال اونم آدمه دیگه خاطرات خوب هم یادش نرفته. بچه هم داشته از زن اولش؟

منم  مثل شما ناراحت حقی هستم که اون بر گردنم داره کاس، میشد هر دو از صمیم قلب ببخشیم همدیگه رو مطمیمم ادم همدیگه نبودیم و نمیشد ادامه داد ولی خوب هر دو با دلای شکسته تموم کردیم  واقعا از شنیدن خبر مرگش ناراحت میشم واقعاا دلم میکیره گرچه حاضر هم نیستم ببینمش خودمم ازراینهمه تناقض گیجم