2737
2739
عنوان

امروز پارتنرم گفت

289 بازدید | 11 پست

بعضی حرفهات خیلی تلخند و گاهی ماه ها ذهن و روحمو آزار میدن..

یه دفعه ب شوخی بهش گفتم ازت شوهر درنمیاد..امروز گفت از اون روز ب این فکر میکنم چ کمبودی دارم

یه دفعه هم  بهش گفتم حرفهات شعار،آخه همیشه میگه با آرامش صحبت کنیم ولی اولین نفر خودش صداش میاد بالا

بهش همین رفتارشو بگو 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم یبار بهش گفتم چرا انقد شعار میدی ( اونم راجب خودش نبود راجب درس منو و اینا ) انقد ناراحت شد قهر ...

خخخخخخ...ب نظر منم روحیه ی پارتنرم حساسه...ولی بشدت سریع عصبی میشه و صداشو میاره بالا و ب خودش حرف بد میزنه

واقعا ناراحت میشم 

2740
من تلخه حرفهام؟بهم گفت روی حرف هایی ک ب زبون میاری فکر کن

نه تلخ نیست حرفات بهش بگو تو یکم رو سطح تستوسترون بدنت کار کن خانومی

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
من تلخه حرفهام؟بهم گفت روی حرف هایی ک ب زبون میاری فکر کن

بمنم میگه 

خب ببین اگه مثلا حرف ازدواج اینا پیش کشیدین ناراحت میشه بگی ازت شوهر در نمیاد وجورم 

مثل این میمونه ک کسیو دوست داشته باشی بعد بهت بگه ب شوخی ازت زن در نمیاد ناراخت میشی دیه

خخخخخخ...ب نظر منم روحیه ی پارتنرم حساسه...ولی بشدت سریع عصبی میشه و صداشو میاره بالا و ب خودش حرف ب ...

باو اینم حساسه دلش میخواد نازشو بکشی با اینکه واسه منم می‌کنه ولی میگه چرا همش من یبارم وقتی ناراحتم تو ناز بکش😂😂