2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چی جوری بنظرت آدمش کنم  ۱ سر و صدا  ۲ اقدام قانونی

ببین ب پسزای اینمدلی میگن بچه خونگی، خیلی سخته عوض کردنشون کاش بیشتر معاشرت میکردی چون خیلی سخته زندگی با بچه ننه ها مگر اینکه خیلی تلاش کنی بکشی سمت خودت

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2740
بنظرت اقدام قانونی کنم یا برم برا ننش قاتی کنم

من هیچوقت با مادرشوهرم رودر رو بحث نکردم با خود شوهرم صحبت کردم توام سعی کن شوهرتو حالی کنی اون خودش اگه بخواد میتونه جلوی ننش وایسه 

اسم اونو هرچی میخوای بذار اما اسم کسی که میدونه طرفش به درد نمیخوره و هزار جور مشکل داره و بازم ادامه میده و هرروز در مورد یه چیزش تاپیک میزنه رو چی میذارن؟؟؟تو خسته نشدی؟واقعا این دور باطل زدن یعنی چی؟.برای زمانت ،عمرت،جونیت ارزشی قائل نیستی؟

به نظرم شما حتما پیش یه مشاور خانواده حادق برید بعد تصمیم بگیرید در رابطه با مادرشوهرتونم بگید عموی همسرتون باهاش صحبت کنه دست از این رفتارا برداره که بعید میدونم خدا خودش کمکت کنه بهترین ودرست ترین کارو انجام بدی من تشویق نمیکنم طلاق بگیر یا اینکه تو سری خور باشی ولی اول سعی کن جای پاتو سفت کنی این مادرشوهر ادب کن بعد برو سر زندگی برای بعد از ازدواجم اصلا قبول نکن با مادر شوهر تو یه خونه باشی که اون موقع اول بد بختیته

2706