2737
2739
عنوان

بنظرتون چرا بابام اینجوری گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من اگ ماشین خیلی احتیاج نداری.همون ۸۰ رو بده طلا بخر با بقیه طلاهات بزار بانک اگ ماشین لازمته. ...

اره ماشین از نون شب برام واجب تره 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
2731
اره حتی خودتم جدا بگیری باز اگه پدرت ماشین نداره سر ماشین تو تو خونه دعواست اینجوریه ک بابات میگه پ ...

من چهار ساله از بابام پول نگرفتم 

با ماشین هم میخام برم سرکار 

خودش پیکان داره میگه بفروشم بزارم رو پول تو که اینجوری ماشین رو بیاری تو پارکینگ آخه خیلی کوچیکه دو تا ماشین جا نمیشه میگم خب تو پیکان رو بزار دم در میگه نه میبرن

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
من چهار ساله از بابام پول نگرفتم  با ماشین هم میخام برم سرکار  خودش پیکان داره میگه بفرو ...

نمدونم با پیشنهاد پدرت ک اصلا پیشنهاد درستی نبود بوی خوبی نمیاد 

من دعوا و بحث میبینم در اینده

2740
نمدونم با پیشنهاد پدرت ک اصلا پیشنهاد درستی نبود بوی خوبی نمیاد  من دعوا و بحث میبینم در اینده

عزیزم قربون شما برم که چشامو باز کردی من دو دل بودم که شاید من اشتباه برداشتم و داره در حقم خوبی میکنه

عزیزم قربون شما برم که چشامو باز کردی من دو دل بودم که شاید من اشتباه برداشتم و داره در حقم خوبی میک ...

پدرت شاید قصدش خوب باشه 

اما یجاهایی میشه شما مدام ب ماشین احتیاج داری اونوقت خواهر برادرا میگن پس ما چی اصن ب چ حقی میبری؟

یا خود بابات یادش بره ک تو اون موقع انقدر پول دادی 

بخصوص ک میگید ۴ساله خرجتون رو پدرتون نمیده و برعهده خودتون

من دارم میبینم خانواده ای رو ک تو همه چی شریک نیستن

چطور میتونن تو خرید ماشین با شما صلح کنن

پدرت شاید قصدش خوب باشه  اما یجاهایی میشه شما مدام ب ماشین احتیاج داری اونوقت خواهر برادرا میگ ...

چجوری با بابام نه بگم که ناراحت نشه ؟ شاید به قول شما نیتش کمک به من بوده باشه ... آخه من گفتم با هشتاد میلیون نمیتونم ماشین بخرم و حرفی از فروش طلا نزدم گفت منم پیکان میفروشم اینجوری میتونی بزاری تو پارکینگ و جا برات باز میشه ( فقط یک ماشین جا میشه کوچیکه) و گفت تو هر خونه ای یدونه ماشین کافیه 

چجوری با بابام نه بگم که ناراحت نشه ؟ شاید به قول شما نیتش کمک به من بوده باشه ... آخه من گفتم با هش ...

ببین اگه خودت تنها فرزند بودی میگفتم کارت درست

اما خونه ای ک خواهر برادر هست اون ماشین دیگه مال تو نیس باید قیدشو بزنی

فعلا ب بابات بگو از خرید ماشین پشیمون شدی

اگه میتونستی یه کاری راه بندازی مثلا بوتیکی کافه ای شریکی با کسی بری بهتر از ماشین

اما ماشینم سرمایه خوبیه قیمتا همینجور داره میره بالا 

یا یکاری خودت راه بنداز مثلا کاشت ناخن درامدش خ بالاست اما سرمایه اولیه میخواد

یا فیشیال

یا بافت مو

کلا ارایشگاه بزنی ازون میتونی کسب درامد کنی

چجوری با بابام نه بگم که ناراحت نشه ؟ شاید به قول شما نیتش کمک به من بوده باشه ... آخه من گفتم با هش ...

بگو بخاطر کارم باید دائم دست خودم باشه.شما اگ پیکانتو بفروشی خیلی لنگ ماشین میشی

اگ هم نزاشت ماشتنتو بزاری پارکینگ.شما هزینه کن ب ماشینت جی پی اس وصل کن.قفل فرمان هم ببند