2733
2739
عنوان

تنگی نفس کودک

68 بازدید | 13 پست

خواهش میکنم اگر تجربه دارید کمکم کنید

پسر چهارساله م تنگی نفس داره. الان پنج ماهه

هزارتا دکتر بردم. تا چند روز بعد از استفاده از داروهاش خوبه. ولی تا دکتر داروها رو قطع میکنه، دوباره خس خس سینه، سرفه ها و تنگی نفسش برمیگرده. امشب میخواست گریه کنه نفسش درنمیومد. خدایا بمیرم دیگه تو اون حال نبینمش. زندگیم پنج ماهه سیاه شده. دیگه نا ندارم. روزی هزار بار ارزوی مرگ میکنم. یعنی قراره پسر بازیگوش من تا کی اینطوری بمونه. کسی به گرد پاش نمیرسید تو جنب و جوش...الان زود خسته میشه و نفس نفس میزنه. همش داره یجا استراحت میکنه.  وسط حرف زدن نفس کم میاره. تو رو خدا کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به یه چیزی حساسیت داره بالشت پر داری جمع کن چیزی پر یا پشم هست گل و گیاه ، پرنده ،ادویه و تهویه خونه رو توجه کن صابون بو دار و گوجه بادمجون و... چیزای حساسیت زا حتی پودر و مایع شوینده بدون بو و گاز بگیر .سلامتی پیش خداست ارامش سهم قلبتون 

من پسرم دو سال و نیمه بود توی دویدن کبود میشد دیگه نمیتونست نفس بکشه 

کلی دکتر بردم تا اکو قلب رفتم 

آخر رفتم دکتر بنی اقبال تهران بیمارستان آتیه مینشست .با یا نسخه الحمدلله خیلی بهتر شد

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند
2738
من پسرم دو سال و نیمه بود توی دویدن کبود میشد دیگه نمیتونست نفس بکشه  کلی دکتر بردم تا اکو قلب ...

اتفاقا من سه بار بردم پبش ایشون و یک ماه خوب بود. دوباره امشب عود کرده. 

به یه چیزی حساسیت داره بالشت پر داری جمع کن چیزی پر یا پشم هست گل و گیاه ، پرنده ،ادویه و تهویه خونه ...

نمیدونم اخه الرژی بلافاصله مشخص نمیشه. من یه بار پرتقال دادم سه ماه پیش، عود کرد. دوباره امتحانی بعد از سه ماه بهش پرتقال دادم چیزی نشد... نمیدونم بالاخره پرتقال اذیتش کرده یا نه. 

اتفاقا من سه بار بردم پبش ایشون و یک ماه خوب بود. دوباره امشب عود کرده. 

پس ببر ازش تست آلرژی نسبت به مواد بگیرن 

فکر کنم کلینیک مخصوص داره سرچ کن 

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند