2733
2739

من ۱۷ روزه عمل کردم 

دکتر گفت تا یکماه نباید نزدیکی کنید 

از یک ماه قبلشم بخاطر دردام نتونستیم رابطه داشته باشیم

شوهرم به حدی وضعش داغون شده بود که دوستم اومده بود خونمون چشم ازش بر نمیداشت 

طوریکه دوستم فهمید و گفت شوهرت خوشگله مواظبش باش

یاهم دائم تو گوشیشه

دیدم اینطوریه دیروز ۲بار  باهاش رابطه داشتم 

نمیدونم به درد خودم باشم یا مواظب ایشون باشم هرز نپره

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ولی چقد سست عنصره 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2731

از راه های دیگه فعلا پیش برو

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2740
2706