2733
2734
عنوان

خانوما بچه مریضه راهنمایی می‌خوام. توروخدا بیایید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 33 پست
از ازمایش بردی تب نداشته باشه ها. چون تب جواب رو اشتباه میکنه من ی بار تو تب ازمایش رفتم افتضاح بو ...

ن۷ گلم تب نداره

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم برو پیش یه متخصص، بدون معاینه گفته انگل داره؟ عجبا 

کفت یه نوع انگل هست که توی مدفوع دیده نمیشه

اون دارویی که بدون آزمایش داده رو همین الان بریز زباله ،غلط کرده بدون آزمایش گرفتن آنتی بیوتیک قوی نوشته، بعد بگرد تو شهرتون یه دکتر خوب پیدا کن یه دکتر خووووب و بچتو شنبه ببر پیشش،فکر میکنم دکتر درست حسابی بچتو ویزیت نکرده، با این خصوصیاتی که میگی این بچه باید آزمایش و چکاب بده 

اما نگران نباش می‌دونم مادر بودن دلواپسی هاش زیاده خودم تجربه کردم اما بچتو ببر دکتر شده ببر صدتا دکتر ،من سرما میخوره میبرمش یه دکتر میبینم بهتر نمیشه فوری میبرم یه دکتر دیگه گاهی سه چهار بار تو یه مریضی میبرمش دکتر

امشب اون آیه قرآن که مادر برای بچه مریضش میخونه رو بخون و رو ب آسمون براش دعا کن 

شربت مولتی مخصوص اشتها بهش بده فردا فقط بقیه داروها رو نده تا شنبه دکتر ویزیتش کنه 

نه والا

پس انگل نیست،اگه بود ک خودتم تاحالا گرفته بودی

ویروسم بود یا باید خوب میشد یا یکم تعییر میکرد

پاشو شنبه ببرش آزمایش بده

خودتم تغذیه ات درسته؟شاید بخاطر تغدیه خودت اینجوری شده بچه

خب اطرافتون سرچ کنید یه فوق تخصص کودکان پیدا کنید .نگران نباشید از فصل بهار هم ممکنه باشه شاید الرژی ...

نه ندارد علایم آلرژی رو.

2740
پس انگل نیست،اگه بود ک خودتم تاحالا گرفته بودی ویروسم بود یا باید خوب میشد یا یکم تعییر میکرد پاشو ...

شیر خشک میخوره 

2706