2737
2734
عنوان

خواهرم بچه دار نمیشه...

744 بازدید | 52 پست

خواهرم 6.7 ساله خونه خودشه و شوهرشم 10 سال ازش بزرگتره  متاسفانه مشکل از همسرشه و میگن ک ا. سپ رمش ضعیفه  اینم بگم که خیلی نذر و نیاز و دکتر رفتن ولی نتیجه نداده  شما تجربه ناباروری تو فامیل و دوست آشنا داشتین؟ چطوری نتیجه گرفتن اگه دکتر کار بلدی هم میشناسین لطفا معرفی کنید دعاتون میکنم

یه خانم اینجا ۴۰هفته بود باشوهرش جمکران بعد اتمام ۴۰هفته ۲ماه بعد معجزه آسابچه دار شده بود

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره پسر داییم و خانومش ده سال بچه نداشتن اخر پسرداییم واریکوسل عمل کرد یک سال و نیم بعد بچه اشون بدنیا اوند 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

در مورد خرنوب سرچ کنید .برای ناباروری آقایون معجزه میکنه

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2740

وقتش روهدرنده

بره مرکزناباروری شهرتون

الان بیمه کلی ازهزینه رومیده

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
درسته ولی چون شوهر ایشون داره 40 سالش میشه نگرانن دلشون میخواد زودتر نتیجه ببینن 

میتونن برن آی وی اف 

از جنین اهدایی استفاده کنن

اسپرم اهدایی هم شنیدم هست

این قافله عمر عجب می‌گذرد 
2706