2733
2739
عنوان

خواهرم بچه دار نمیشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 52 پست
یکی از فامیلامون اومده بود برای عید خونه دختر خالم چقد تیکه بارش کرد همش بهش میگفت چرا بچه نمیاری فل ...

آره خیلی نامهربون هستن اینجور آدم ها. خدا ایشالا جواب زبان نیش دار و جواب قلب هایی که شکستن رو بده. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از فامیلامون اومده بود برای عید خونه دختر خالم چقد تیکه بارش کرد همش بهش میگفت چرا بچه نمیاری فل ...

وایی چقد من حرصم گرفت کاش یاد بگیرن تو هر چیزی دخالت نکنن شاید دلشون اصن بچه نخواد 

وایی چقد من حرصم گرفت کاش یاد بگیرن تو هر چیزی دخالت نکنن شاید دلشون اصن بچه نخواد 

وای نمیدونی همش تیکه میگفت جاریم هم 10 ساله ازدواج کرده بچه نمیاره ابرو مادرش رو برده ایندفه به دختر خالم گفت چند روز پیش دیدمت توی دارخونه چی میخردی نکنه یواشکی عمدا کاری میکنی بچه دار نشی دور از چشم شوهرت یعنی دلم میخواست پاشم یه سیلی بخوابونم تو گوشش 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2728
اینم واریکوسل داشت عمل کرد آزمایشات بهتر شد ولی بازم بچه دار نشدن 😕

خب آی وی اف یا میکرو انجکشن یا Icsc انجام بدن 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740