2733
2739
عنوان

آپارتمان بخرم یا سکه هامو نگه دارم 🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1316 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال اینکارو کردم اما الان پشیمونم اخه ملک خیلی الان راکده و تو سسه چهار ماهی که خریدم گیشرفت ز ...

همینو بگو  دقیقا   طلا ۳برابر شده  خونه ۲برابر اگه خیلی رفته باشه بالا

2731

یه جایی که رو به پیشرفته زمین بخر 

بعد بسازیش 

خودت با وام یا شریکی 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
سکه ها فعلا رشدشون رو کردن و اپارتمان هنوز تکون نخورده.من جاتون باشه اپارتمان ولی سکه در بلند مدت سو ...

یعنی به نظرتون خونه امسال رشد میکنه من پارسال 340 گرم طلامو فروختم مسکن مهر خریدم خیلی رشد نداشته ولی طلا خیلی بالا رفت یهو اگه طلامو داشتم الان 400 میلیون سود داده بود اما مسکن هیچی

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
واقعا؟ میگن راحت فروش میره که

من داشتم اول اینکه کیفیت داخلش افتضاحه 

دوم اینکه ادم های خوبی داخل ساختمانش نبودن اکثرا شرور و دعوایی بودن سرصدا زیاده و جرات نداری اعتراض کنی مستاجر یه ماه پول میده یه ماه میگه ندارم اونقدی هم که طلا رشد کرد مسکن نکرده هنوز خرید و فروش مسکنم رفته تو رکوده سنگین حتی مسکن مهر ها 

2740
بازم خونه خریدی

چه فایده وقتی خونه هیچ رشدی نداشته اما طلاهام بود 400 میلیون راحت روش رفته یود

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
2706