2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاغله؟؟ازاد میخونه؟؟شاید الکی میگه پیش شما فیس بیاد

بهورز هست 

ازاد میخونه هفته ای دو روز باید بره کلاس  

نه اهل فیس نیست دوست صمیمی هستیم تازه شاغله بچه کوچیک داره خونه ش یه شهر دیگه ست از اون شهر ۳ ساعت میره تا برسه ب دانشگاهش کلاساش رو بره اگر بد بود ک اینقدر سختی نمیکشید برا خودندنش 

درکل روانشناسی بالینی یکی از رشته های خیلییی خوبه و زیرمجموعه پزشکیه

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
بهورزر چیه عزیزم چطوری این شده  به سختی بالینی آزاد قبول شد یا آسونه

بهورز 

اونایی هستن ک تو خانه بهداشتا کار میکنن حقوقش هم خوبه کار زیاد سختی هم نیست 

بهورزی رو سالهای خیلی قبل وقتی ک ۱۸ ..۱۹ سالش بود بعد از کنکور یه ازمون داد قبول شد ولی رشته ی دانشگاه نیست حالت یک دوره چندساله بود ک گذروند و بهورز شد و تازه اجازه نمیدن ک بهورزا به تحصیلات عالی برسن اداره شون بدشون میاد و اگه بفهمن از کار اخراجه این یواشکی میخونه من کوچیک بودم نمیدونم جریانش چطور بود 

بعد ازدواج کرد 

بعد بچه دار شد 

همون موقع ک بچش یک سالش نشده بود شروع کرد رفت دانشگاه رشته روانشناسی خوند و بعد از لیسانس با اولین ازمون روانشناسی بالینی اورد

ببین زیاد کار سختی نیست چون من ندیدم خیلیی زیاد بخونه یا برنامه ریزی داشته باشه برا خوندنو فقط برا امتحانای ترمش میخوند فکر میکنم تا حدودی از دانسته های دوران امتحاناتش قبول شد ولی خب یکی از دوستاش هم همراهش بود و شرایطش دقیقا این بود ولی اون روانشناسی عمومی اورد و بالینی قبول نشد 

درکل برا قبولی بالینی ازاد نیییاااز نیست انچنان خفن باشی ولی نباید دیگه صفر هم باشی ولی قبول ک شده داره عین چییی درس میخونه شب و روزش اون کتاباست مه خیلی رشته سختیه ولی خیلی خوب و مفید هستش 

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
2738