2737
2734

من اومدم پیش  خواهرم اینا که درس بخونم 

اون وسط مسا  گفتم میخوام برم سر کار 

خلاصه بدون توجه به مخالفت خانواده رفتم سر کار 

اونم چه کاری!!!!   یه شغل کاملا مردونه 

یادمه با کاربری قبلی روزای اول کاریم تاپیک زدم خیلی سخته اقایون بهم گفتن برو خونه بشین عروسک بازیتو بکن 

یا اینجا جای تو نیست 

با گذر زمان یشرفت کردم جوری که بعد 4 ماه تمام قسمت سالن رو یاد گرفتم  

فقط موند یه بخش که بلد نبودم اونم اصلا خانم رو راه نمیدادن اونجا چون بشدت کارش مردونه بود قد و قواره میخواست حالا منه نیم وجبی رفتم  پیش همون مدیری که حمایتم کرد استخدامم کرد گفتم میخوام اونجا کار کنم

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره 

بعد  مدیرمم تعجب کرده بود ولی قبول کرد چون اونجا نیرو نداشت میدونست سمج ام یادش میگیرم 

بعد یک هفته  کار رو کاملا  یاد گرفتم 

وای بچه ها قدم نمیرسید  

وقتی به مدیر گفتم انقد خندید

دستور داده بود تو انبار برام پالت بیارن بزارم زیر  پام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه پیشرفت تر کردم و جوری شد که مرخصی اصلا بهم نمیدادن هر وقت نیرویی نداشتن هر جا که میگفت کار رو بلد بودم میرفتم 

ولی این کار باعث ضربه خوردن بخودم بود لاغر شدم شدم پوست استخون درسم جا موندم 

مخالفت خانواده شروع شد

2731
2738
اگه مارش برات سنگین نبود و از نظر حسنیت ل ت آسیب نمی‌رساند نباید ولی میکرد چون اصولاً در این شرایط ب ...

درسته  کار رو بلد نبودم اما همونجور که توضیح دادم قد و قوارم نمیرسید کار برام سخت تر شد در نهایت  لاغر لاغر شدم

درسته  کار رو بلد نبودم اما همونجور که توضیح دادم قد و قوارم نمیرسید کار برام سخت تر شد در نهای ...

کار رو بلد بودم*

2706