2737
2734

کاش سامان جلیلیه تازه دانش کردم قشنگ میخونه🥰شمام بگین😘

لایک نکن جان مادرت😒صرفا برا سرگرمی میامو اکثرا تاپیکارو جدی نمیگیرم🤷اگه وسط بحث یهو جوابتو ندادم ببخش یهو حوصلم ته کشید 🫤خوشگل و بانمکم با پوست سبزه 😎عاشق شوهرمو پسرمم😘و همچنین بابامو مامانمو داداشم همه زندگیمن❤️رمان دوس دارمو خیلی زیاد میخونم اگه خاستی بگو بهت معرفی کنم👌دل خیلی مهربونی دارم وذره ای خباثت تو وجودم نیس از ته دل ناراحت شم از کسی دیگه محاله مث قبل شم باهاش😞خدارو خیلی قبول دارم خیلی حرف میزنم باهاش هرچی بخام بهم میده قربونش برم 😘❤️اصلا نمیدونم چجور شخصیتی دارم یهو چن روز دپ میشم و ی وخت دیدی اینقد شادم دلیلشم نمیدونم😅فکرای چرت و پرت زیاد میکنم 😑عاشق لباس خریدن ب خودمو پسرمم ترجیح میدم بپوشم خوش باشم تا مث بعضیا جمع کنم طلا بخرم 😏از خدا دوتا چیز میخام یکیش سلامتی اعضای خونوادمه ک بدون اونا من هیچم اون یکیم خدا برا پیشرفت زندگی همه کمک کنه ماهم جزوه اونا آمین👐و در اخر امیدمون ب خودش باشه حواسش بهمون هس یاعلی🖐️

باربی بندر😑

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

تو دریای من باش منم ساحلت😊

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

قد و بالای تو رعنا رو بنااازم

گل باغ تمنا روو بنااازم

تو که با عشوه گری

از همه دل میبری

منو شیدا میکنی چرا نمیرقصی؟ 

لااااای 

چرا نمیرقصی؟ 

دستتو بزارم تو دستمم

تو چشام نگا کنو دستتو بزار تو دستم

غمارو سیاه کن و دستتو بزار تو دستم

😁😁😁

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
تو دریای من باش منم ساحلت😊

اسم اهنگ و خانندرم بگین خب🫤

لایک نکن جان مادرت😒صرفا برا سرگرمی میامو اکثرا تاپیکارو جدی نمیگیرم🤷اگه وسط بحث یهو جوابتو ندادم ببخش یهو حوصلم ته کشید 🫤خوشگل و بانمکم با پوست سبزه 😎عاشق شوهرمو پسرمم😘و همچنین بابامو مامانمو داداشم همه زندگیمن❤️رمان دوس دارمو خیلی زیاد میخونم اگه خاستی بگو بهت معرفی کنم👌دل خیلی مهربونی دارم وذره ای خباثت تو وجودم نیس از ته دل ناراحت شم از کسی دیگه محاله مث قبل شم باهاش😞خدارو خیلی قبول دارم خیلی حرف میزنم باهاش هرچی بخام بهم میده قربونش برم 😘❤️اصلا نمیدونم چجور شخصیتی دارم یهو چن روز دپ میشم و ی وخت دیدی اینقد شادم دلیلشم نمیدونم😅فکرای چرت و پرت زیاد میکنم 😑عاشق لباس خریدن ب خودمو پسرمم ترجیح میدم بپوشم خوش باشم تا مث بعضیا جمع کنم طلا بخرم 😏از خدا دوتا چیز میخام یکیش سلامتی اعضای خونوادمه ک بدون اونا من هیچم اون یکیم خدا برا پیشرفت زندگی همه کمک کنه ماهم جزوه اونا آمین👐و در اخر امیدمون ب خودش باشه حواسش بهمون هس یاعلی🖐️

حال و احوال دلم : تلو محسن چاوشی

ولی قفلیم امروز:سمینی عاشگ 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
اسم اهنگ و خانندرم بگین خب🫤

اسمشو نمیدونم. هوش مصنوعیه که صدای هایده رو گذاشته رو این اهنگ و با شادمهر ترکیب کرده

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2706