2733
2734

سلام دوستان

من ماکارونیم شور شد💔

دم اخری جوگیر شدم الکی به سسش نمک اضافع کردم

الانم شور نشد خیلی زیاد دیگه خوش نمکه💔

اگه مثلا خورشت بود بهش میشد اب اضافه کرد

الان  با این من چیکار کنم اخرین بسته ی ماکارونی تو خونه بود یعنی الان نمیشه ماکارونی بیشتر بریزم

هیییییچ راهی ندارم دیگه نه؟ 🥲 چیزی نیست بریزم توش نمکاشو جذب کنه؟ 🥲😂

تازگیا حس میکنم خیلی ملس می...... م که 💩خورهام زیاد شدن🦦 پــــــــس حداقل با نون بخور که سیر شی! بدون شک روزی که من زمین بخورم اول از همه گردن خیلیا میشکنه از بس که سرشون توی ما تحت منه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه سالادبی نمک کنارش بخوری حله

سالاد شیرازی بی نمک یا کاهو بی سس

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2738
تبدیلش کن به پاستا🤣🤣🤣💔

😂😂😂😂

تازگیا حس میکنم خیلی ملس می...... م که 💩خورهام زیاد شدن🦦 پــــــــس حداقل با نون بخور که سیر شی! بدون شک روزی که من زمین بخورم اول از همه گردن خیلیا میشکنه از بس که سرشون توی ما تحت منه😂

سیب زمینی نگینی سرخ کن بهش اضافه کن کاملا نمکشو میگیره 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

با ماست یا سالاد بخور 

یه نوشیدنی شیرین هم بزار سر سفره

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
یه سالادبی نمک کنارش بخوری حله سالاد شیرازی بی نمک یا کاهو بی سس

ارررره این خوبه

2706