2733
2734
عنوان

لطفا فقط مذهبیا بیا ممنون🙏 ازدواجم منو حسابی گناهکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 98 پست
دشمنتون شرمنده دیگه تفاوت عقیدتی تفاوت همه چی میاره همراهش و اینکه   نامه پزشک قانونی دارم &nbs ...

530 بار صلوات خاصه حضرت فاطمه رو یکجا بخونین و وسطش صحبت نکنین و کاری نکنین. با وضو بخونین سعی کنین رو به قبله باشین خودمم داره اشکم در میاد کامنتا رو که خوندم!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
متوجه نشدم تو متن تاپیکتون نوشتین گناه نمیکردم فقط نماز نمیخوندم؟! اگه اشتباه برداشت کردم که ببخشید ...

نمتزمو میخوندم  تو مجردی    تو متاهلی   کم شده     و گفتن  بلاهای ک سرم میارن هم غیبت طلقی میکنم و  صدام بره بالا در برابر ظلم شوهرم و  بللخره فوشی هم بدم  ببخشید اینا گناه محسوب میشن برام    وگرنه غلط دیگه نوردم و نمبکنم ولی همینا برا جهنم ربتن من بسه  تازه عصبی میشم با بچمم درست نمیتونم رفتار کنم کلا ناراحتی اعصاب گرفتم ازدواج کردم  لپ مطلب اینه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا منم دوست دارم یکی سر راه دخترم قرار بگیره که ححابشو رعایت کنه هر چقدرررر من بگم گوش نمیکنه شاید من بلد نیستم درست بگم.... شما هم از انروز تصمیم بگیر راه خودتو بری عزیزم... حکایت آسیه زن فرعون 

نمتزمو میخوندم  تو مجردی    تو متاهلی   کم شده     و گفتن  بلاهای ...

نماز رو بخونین و هیچوقت ترکش نکنین. نماز که بخونین آرامش بیشتر به زندگیتون میاد. خدا خودش فرموده تنها با یاد خداست که دلها آرام میگیرد.
و فرموده نماز را برای یاد من برپا بدار.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2731
نماز رو بخونین و هیچوقت ترکش نکنین. نماز که بخونین آرامش بیشتر به زندگیتون میاد. خدا خودش فرموده تنه ...

با بدن پاره و کبود و بی غسل چطور نماز بخونم گاهی ؟!یا  وقتی قران میخونم  میاد فوشم میده ۰۰۰ یا سحر نزدیک بود از جاده امد  گفتم  بزار برا بعد نماز مغرب  با یه سیلی  پرتم کرد زمین    با شوهری ک موقع خواب از عطر هوش مران خواهرش  میگه از سایز ماهای خواهرش میگه از ناخنهای خواهرش و انتظار ک دوست دارم زنم ب خودش برسه تا خرجش کنم از شوهر بی نماز ک حاظره سود بخوره    دیه بگیره    کلا   من یک زندگی دارم ک  حسابی جای گله دارم  از خدا 

شوهر من پرید و غیرش حالیش نیییس 

نماز رو بخونین و هیچوقت ترکش نکنین. نماز که بخونین آرامش بیشتر به زندگیتون میاد. خدا خودش فرموده تنه ...

نمازمو میخونم ولی ن ب اندازه مجردیم   چون وسط یک خانواده نقش باز افتادم ک از اول فریبم دادن بعدش بهم حالی کردن بااااید مثل اونا باشم وگرنه دشمن جونم هستن 

من خواهر شوهرام با کلاه نیرن بیرون ولی روز خواستگاری روسریشون رو ابروهاشون بود سیبیلو🙃 و بددن ارایش کلا  ولی بعدش گفتن    بخاطر احترام ب شما با اون موشش امدیم 😒😐

قشنگ فرییییب خردم تو عقدم   من مقصررررم همش فکر میکردم درست میشه رفتاراش برا نیازش هست و  کلا هی خودنو گول میزدم سر زندگی درست میشه   ای من  غلط خرررردم ک اونجور فکر نیکردم 💔💔💔💔💔💔💔💔💔😪

نمازمو میخونم ولی ن ب اندازه مجردیم   چون وسط یک خانواده نقش باز افتادم ک از اول فریبم دادن بعد ...

دقیقا نماز رو باید همیشه بخونین. نماز غذای روحه مثل اینکه بگین من برای جسم مثلا امروز غذا میخورم ده روز دیگه نمیخورم.
نماز رو هیچوقت ترک نکنین.
جز خدا و اهل بیت مگه ما کی رو داریم بخوایم مهمترین رشته اتصالمون با خدا که خود خدا تو قرآن واجب کرده رو هم پاره کنیم؟!

دقیقا نماز رو باید همیشه بخونین. نماز غذای روحه مثل اینکه بگین من برای جسم مثلا امروز غذا میخورم ده ...

من خواستگار حافظ قران داشتم ک بی خبر ردش کردن خانوادم 💔😪

این ۴ سال خواستگارم بود خانوادم فکر کردن چ خبره چ عاشقمه و ۰۰۰۰ هنش برا مول بود پولی ک الان نیست  ۰۰۰  سر همینم  کلی شکنجم دادن 

من کدوم دردنو بگم  

مگر میشه همش من مقصر باشم    خدای بالاسر ندید منو 

مگر چ گناهی کرده بودم ک این حقمه کاش  فرتی  ماه اول بجه دار نمیشدم ۰۰۰ این دیگه دست خدا بود 

نبود ؟    من چ گناهی کردم   بین اینا افتادم  

طلاق بگیرم 

خدا همینو میخواس برام ؟ 

اصلا چرا نمیمیرم 

2740

عزیزم ازدواج هم یه نوع امتحانه شما شوهرت این مدلی خانواده ی شوهرت این مدلین گذشت و صبر اجر شما رو میبره بالا

هر که مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند اینکه شما درگیر همچنین خانواده ای هستی این خودش زمینه ی رشد معنویت تونه 

بیانات استاد شجاعی رو گوش بدید وقتی نسبت به بدخلقی های اطرافیان سکوت و صبر میکنیم و مقابله به مثل نمیکنیم در واقع روحمون رو تقویت و بزرگ میکنیم و قطعا روح بزرگ روز قیامت کمتر عذاب میکشه تا روح کوچک و حقیر

ضمنا ما تحت هر شرایطی اجازه نداریم پوششمون رو به خاطر همسر و اطرافیان تغییر بدیم چون هدف بایستی فقط رضایت خدا باشه نه اطرافیان

حتی ماسک میزنم شوهرم تیکه میندازه یا خوشش نمیاد حالا اگر رز بزنم    و ب قول خودش تیپ بزنم ...

حالا جادر واجب نیست ولی یه حجاب معقول داشته باش اندامهای جنسیت یا ارایش های وحشتناکت تو چشم نباشه س ک س ی نباشی

ادن سر و کله زدن با خانواده شوهرم که بالاخره هست قکر کردی خوب بودن راحته اگر توی این شرایط بتونی نشون بدی خوبی هنر کردی

نه شما

من و همه به نوعی درگیریم

سعی کن زیاد صمیمی نشی و زیاد درگیرشون نشی که همسَح بشی مجبور باشی کل کل کنی

قرآن خوندن تا حد زیادی بهت صبر میده بتونی محل ندی بهشون

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
من خواستگار حافظ قران داشتم ک بی خبر ردش کردن خانوادم 💔😪 این ۴ سال خواستگارم بود خانوادم فکر کردن ...

به نظرم حتما با یه مشاور هم صحبت کنین. شمارش 1480 هست.
نه خدا بد بنده هاشو نمیخواد. خب میگن راههای زیادی هست برای جلوگیری.
ولی منظورم به نماز بود که خدا رو هم از دست بدین چیزی گیرتون نمیاد. چون همه کاره و بزرگترین پناه خداست. خدا رو هم نداشته باشیم کیو داریم؟

من خواستگار حافظ قران داشتم ک بی خبر ردش کردن خانوادم 💔😪 این ۴ سال خواستگارم بود خانوادم فکر کردن ...

ربطی نداره

هر حافظ قرآنی معنویت نداره

یه نفر با امام علی ع داشتن سحر از جایی زد میشدن قدای قران میشنون طرف میگه وای ببین چفدر دلنشین قران میخونه امام همچین چیزی میگه که صبر کن ببین الان فبطه نخور تو نمیدونی

فرداش اینا توی جنگ در مقابل امام کشنه میشه

یعنی قران خوان سحر در مقابل امام  بوده! و کشته میشه! 

غاقبت و درون ادمها رو کسی جز خدا نمیدونه

شمام یعی کن با درست رفتار کردن روی همسرت تاثیر بذاری و آرامش بدی

حضرت یوسف نیومد به ملت بگه ای بیاید خدا رو بپرستید فلان

ولی انقدر رفتار خوب داشت انقدر پرهیزکار انقدر خوب همه عاشق خودش و خداش شدن

ما هنوز خودمون تو کار خودمون موندیم میخوایم دنیارو عوض کنیم

به نظرم حتما با یه مشاور هم صحبت کنین. شمارش 1480 هست. نه خدا بد بنده هاشو نمیخواد. خب میگن راههای ز ...

زهرا جان خوبی

میشه بیای تاپیک اخرم بخونی نظر بدی

چه ربطی داره دوست عزیز  مگه آدم ها خبر دارن از درون افراد  پس اگر همه موقع انتخاب همسر ب ...

ازدرون افراد خبر ندارن دوران نامزدی برای چی گذاشتن ، جلسه خاستگاری برای چی ؟ طرف میگه من اینجورم و پوششم اینه و اینا که حداقل ازهم اگاهی پیدا کنن و بعد برن زیر یه سقف 

ما فقط خواستگاری داریم بعد عقد   تو دوران عقد  ک اصلا نم پس نمیداد ب پوششم ولی همون اول فه ...

عزیزم من که کاملا از زندگی شا مطلع نیستم فقط اینو میدونم به خاطر خواسته های شوهرت پاروی اعتقادات و دستور خدانذار.

همون شوهرت دور از جون بعد۱۲۰ سال تاسر خاک همراهیت میکنه ها.بعدش دیگه خودمونیم و اعمالمون.تاجاییکه میتونی خودت نماز و روزه و احکامو به جابیار بجه هاتم خداباور تربیت کن اگه نمیتونی به خاطر بچه هات طلاق بگیری و مشکل حادی مثل اعتیاد و خیانت نداره چاره ای نیست دیگه بساز.اون اگه کوتاهی کنه خودش مسئوله.اینقدرم قهر نرو خودتو ازچشم خانوادت ننداز.شوهرتم کوچیکتر از این نکن.

تحمل کن خدابزرگه

2706