2737
2739
عنوان

چی میشه منم ازدواج کنم🥺🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 5758 بازدید | 391 پست
منم همینطور یه تاپیک زدم که دخترای بی بند و بار بهترین ازدواجارو میکنن من که با حیا بودم موندم زود گ ...

یکی از فامیلامون ازدواج سومشه هر کدوم از شوهراش یکی از یکی آقا تر و پولدار تر الان این شوهر سومش یه ماشین واسش خریده۳میلیارد اونوقت دختره نه تحصیلات درس حسابی داره نه خونواده سرشناس قیافشم معمولیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین این آقا رو خوشحال کن بگو دعات کنه براش هدیه بخر یادت نره بگو به حق صاحب اسمش دعات کنه

مرسی عزیزم 

میشه بپرسم ازکجافهمیدی اینو خیلی تعجب کردم

یجورایی ترسیدم اصن

امسال نامزدمیکنم؟! 

2731
مرسی عزیزم  میشه بپرسم ازکجافهمیدی اینو خیلی تعجب کردم یجورایی ترسیدم اصن امسال نامزدمیکنم؟! ...

بخدا خودمم تعجب کردم براهمین گفتم الله اکبر.اولین حس از شما این بود که گرفتم .ازدواجت ان شاالله بادعای این آقامعجزه بشه بحق جوان امام حسین

2738
ببین این آقا رو خوشحال کن بگو دعات کنه براش هدیه بخر یادت نره بگو به حق صاحب اسمش دعات کنه

میشه من یه سوال دیگم بپرسم خواهش میکنم جوابمو بدین هر چی که حس کردین چند وقت پیش یه خواستگار برام اومد خیلیم ازش خوشم اومده بود ولی اونا پشیمون شدن خیلی دلم شکست بخاطر حفظ غرورم نتونستم از کسی بپرسم چرا پشیمون شدن شما حسی ندارین درموردش که چرا پشیمون شدن؟

2706