2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امسال اولین سالی بود که لب به زولبیا بامیه نزدم  خدا رو شکر از شیرینی خونگی گذشتم در حد دو ...

موفق باشی عزیزم👏

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند
2731
[QUOTE=335872566]کالری شماری ‌ وفست ۱۶ ساعته ورزش[/QUOTEعزیز تو کالری شماری همه چی میخوری ؟؟

قند و هر چیزی که قندو شکر داره نمیخورم

لایک نکنید لایک 😱😱 وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۱۰۲ هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍
2740
چرا لاغر شدی واضحه عزیزم بازم ادامه بده ولی مواظب باش پوستت شل نشه

میگن با ورزش شل نمیشه پوست

من اب هم روزی ۱۰ لیوان میخورم

ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم شل نشه

لایک نکنید لایک 😱😱 وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۱۰۲ هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍
دستت راستت رو‌سرمن که لاغر شم

اراده کن میشه

من بار ها رژیم گرفتم

دیدم ۷ هرچی بدبختی دارم از چاقی