2737
2734
عنوان

دعوا با نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 34 پست
آدما اولويت زندگيشون رو نميفهمن از دستوري حرف زدن و تحت كنترل بودن مردا بشدت بيزارن هر كاري و هر ر ...

خب چجوری بگم چند بار بگم 

واقعا این ی خواسته ساده س نمیدونم چرا نمیفهمه

:)
آره واقعا  خب الان چیکار کنم می‌خوام اینا رو بهش بگم و تکلیفمو روشن کنم ولی جواب نمی‌ده ک الان ...

صبور باش 

بگذار آروم بشه و بیاد سراغت 

بعد محکم حرفهاتو بگو 

میخواد هر دفعه بعد ناراحتی تو محل کار جلوی اون خانم بهت کم محلی کنه ؟

واقعا طاقتشو داری 

چرا محل کارتون عوض نمیکنید  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره واقعا  خب الان چیکار کنم می‌خوام اینا رو بهش بگم و تکلیفمو روشن کنم ولی جواب نمی‌ده ک الان ...

انقدر ک پافشاری کردی برای ازدواج سرد شد 

پســـرم داشتـن تو بهترین داری دنیــاسkarenm🤍
2731
صبور باش  بگذار آروم بشه و بیاد سراغت  بعد محکم حرفهاتو بگو  میخواد هر دفعه بعد نا ...

نمیتونیم عوض کنیم 

نه هربار نمیکنه این دفعه خیلی عصبانی شده مثلا ب خاطر اونه 

وا از رو کدوم تاپیک ب همچین نتیجه ای رسیدی

اینک نوشتین حاضرم یه عقد ساده بکنم وقتی ایشون شرایط سختی داره مشکل مالی داره مکان زندگیتون فرق میکنه باید شما راضی ب ازدواج با ایشون نباشی

2740
من پافشاری نکردم خانوم  اون خودش خیلی دوس داره ازدواج کنیم

عزیزم ایشونم مثل خیلی از مردای ک فقط بلد درمورد ازدواج حرف بزن فقط حرف زدن درموردش و بلدن همین وگرنه یه خاستگاری برای اشنای میومد

همیشه به دخترم میگم در آینده کسی رو انتخاب کن اولویت اولش تو باشی فقط همین ، اونی که دوستت داره نه ت ...

اون منو بیشتر دوس داره 

ولی رفتاراش ی خورده کلا متفاوته

خب چجوری بگم چند بار بگم  واقعا این ی خواسته ساده س نمیدونم چرا نمیفهمه

يه حرفي الان زدي

ديگه گير نده ك حتما زود جواب بده

بهش فرصت بده

هميشه به خودم ميگم برگردم اول رابطه خيلي خويشتندارتر عمل ميكنم

تصميم هيجاني

احساسات شديد و عجله رو كنترل ميكنم و از تكنيك تامل و آناليز سپس پاسخ در خور مساله نه ناشي از احساسات شديد ميدم

پيچ سيگنال كمال قبلا خوب بود مطالبش

2706