2737
2739
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 194 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله الان سوهان روح من یکی شدی  منم تاپیک طرفو خوندم  طرف میگفت چرا اینا ناشکری میک ...

بعله کلا ما سوهان روحیم ای کاش کلا کزارت خونه تعطیل شه فرزندانتون ببرید ترکیه ای جایی برای تحصیل از رست ما راحت شید

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731
کتاب های حجیم و غلط ساعت کلاس کم  چجوری فیزیک ۱۲ام تو اون ساعت کم بگنجونم تو ذهن بچه اخه  ...

تازه به بچه های بازیگوش ک هیچکدوم گوش نمیدن

همه دنبال دوس پسرن

بعد میگن معلمشون بده

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
تو مدرسه؟ 🤔

بله 

یه سرچ ساده در گوگل بفرمایید

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
چه رشته ای درس میدی من مثلا این جامعه شناسی رو خودم نمیفهمم چه برسه به بچه ها درس بدم😐

من تربیت بدنیم

ولی تدریس سخته قبول دارم

فکر کن بچه ها گوش نمیدن

حجم بالاست

وقت کمه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
اخه حرف حق نیست حرف زوره

چه زوری ما فقط میگیم انقد نیاید اینجا ناله کنید اکه واقعا معترضین تحصن کنید جلو اموزش پرورش 

اینجا اخه چه فایده داره؟

اگه در مورد کار سئو‌ یا طراحی سایت اطلاعی دارین لطفا ریپلایکنید🙏
2740
تازه به بچه های بازیگوش ک هیچکدوم گوش نمیدن همه دنبال دوس پسرن بعد میگن معلمشون بده

درسته ولی بیشتر تقصیرا گردن اموزش پرورشه

درسته ولی بیشتر تقصیرا گردن اموزش پرورشه

همه تقصیرا گردن اموزش پرورشه

من خیلی برای شما و شغل شما ارزش قائلم خدا به حقوقی که می یگرید برکت بده

شما حقتون خیلی بیشتر از این هاست 

شغل مقدسی دارید خدا انشالله خیرتون بده 

یه معلم خوب می تونه به کلی تغییر بده و به سمت مثبت بکشونه 

خیلی به حرف ها اهمیت ندید

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙
چه زوری ما فقط میگیم انقد نیاید اینجا ناله کنید اکه واقعا معترضین تحصن کنید جلو اموزش پرورش  ا ...

اونجا هم تحصن میکنیم خیال شما راحت 

اینجا حرف نابجا زده شده که اومدم جواب بدم

من خیلی برای شما و شغل شما ارزش قائلم خدا به حقوقی که می یگرید برکت بده شما حقتون خیلی بیشتر از این ...

زنده باشید انشالله❤️

من تربیت بدنیم ولی تدریس سخته قبول دارم فکر کن بچه ها گوش نمیدن حجم بالاست وقت کمه

باز ورزش راحت تره امتحان نهایی نداره

الان امتحان نهایی رم هر سال دارن سخت تر میکنن

سوالاتم سخت

خب معلومه بچه ها میافتن 😐

2706