2733
2734
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 194 پست
بعله کلا ما سوهان روحیم ای کاش کلا کزارت خونه تعطیل شه فرزندانتون ببرید ترکیه ای جایی برای تحصیل از ...

عزیزم خودتو خیلی ناراحت نکن هر کی قضاوت بیجا کنه واگذار کن به خدا

من خواهرم وهمسرش 25سال که معلمن کامل در جریان سختیاشون هستم.  حق دارید تو دولت کمترین حقوق مال معلماست. مخصوصا سیستم غلط که دست و پای معلم رو میبنده

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این سایت پر از بچه محصل جوگیره، از نظراتشون ناراحت نشو بسیار سطحی نظر میدن، با همه ی مشاغل هم ...

بله درست میفرمایید❤️

ولی کلا خیلی این حرفا رو میشنویم از همه جا🥲

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2742
باز ورزش راحت تره امتحان نهایی نداره الان امتحان نهایی رم هر سال دارن سخت تر میکنن سوالاتم سخت خب ...

ورزش راحته ولی مسیولیتش بالاست سر کلاس از دما‌غ یکی خون بیاد واویلا

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
عزیزم خودتو خیلی ناراحت نکن هر کی قضاوت بیجا کنه واگذار کن به خدا من خواهرم وهمسرش 25سال که معلمن ک ...

اونا به کنار این قضاوت های نا بجا پدر روح و جسمو درمیاره💔

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
من تا حالا برام پیش نبومده

خدانکنه پیش بیاد

ولی برای همکارا پیش اومده و وزارت خونه پشت دانش اموز دراومده

2738
اونا به کنار این قضاوت های نا بجا پدر روح و جسمو درمیاره💔

میفهمم کار بزرگ سختیهای بزرگی هم داره 

برای منم دعا کن تو استخدامی قبول شم 

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
اینکه به معلم ها توهین بشه کار خوبی نیست  ولی خب قبول کن زیادی دارید مینالید مگه شغل های دیگ ...

معلمی باز خیلی راحت تر از مدیریه مامانم مدیر مدرسه بود وخیلیییی اذیت بود تمام ماهای سال تابستون زمستون و....حتی وقتی هیچکی تو مدرسه نبود مامانم میبایست میموند تا ساعت 12 شب تماس های اولیاو..ولی خب حقوقشون هم درحد 3و4میلیون بالاتر از دبیر بود وراضی هم بود از کارش مادرم

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است..کارم از گریه گذشته اس بدان میخندم
مگه حقوقتون چقدره؟

عزیزم خواهر من با25سال سابقه 12دریافتی داره بدون قسط 

اینکه به معلم ها توهین بشه کار خوبی نیست  ولی خب قبول کن زیادی دارید مینالید مگه شغل های دیگ ...

من معلم نیستن ولی قبول کن حقوق معلما کمه 

وقتی یه معلم نتونه آرامش فکری داشته باشه چجور میخواد با خیال آسوده به بچه منو شما درس بده؟

وقتی این حقوق کفاف یه ماه رو نمیده واقعا حق دارن بنظرم

در کشوری که افرادی بی سواد به ثروت های بی حساب رسیده اند، چه نیازی به آموختن است ؟
بله درست میفرمایید❤️ ولی کلا خیلی این حرفا رو میشنویم از همه جا🥲

تو ایام کرونا از دست یه بچه همشون عاصی شده بودن کلی کلیپ درومد از عصبانیت ها و پرخاش والدین الان شیر شدن 😉

به حرفای مسموم اهمیت نده ، من مشاورم، جلو روم میگن مشاورا و روانپزشکا خودشون از همه دیوونه ترن، لبخند میزنم و رد میشم، تا بوده همین بوده و تا هست همین هست... ❤️

ورزش راحته ولی مسیولیتش بالاست سر کلاس از دما‌غ یکی خون بیاد واویلا

اتفاقا ورزش سخته هی میخوای جدی درس بدی به شوخی میگیرن😐💔

2706