2733
2739
عنوان

شوهرم اصلا براش مهم نیست ک برم یا نرم

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قهر نکردم بعد ۵ ۶ ماه اومدم سر بزنم ب پدر مادرم اون نمیاد اینجا چون با مامان بابام قهره

شوهر منم اینطوریه

ولی خداروشکر حالا زنگ میزنه حالتو میپرسه شوهر من اینم نمیکنه هرزگاهی توهم زنگ بزن

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️
2731
چه ربطی داره🫥خونه خودمون شهری دیگست دقت کن من اومدم سر بزنم خونه بابام قهر ک نکردم 

خیلی وقته نرفته بودی؟

شاید باخودش میگه بیشتر بمونی رفع دلتنگی بشه براش

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
ترک نکردم که اومدم خونه بابام سر بزنم اون نمیاد با خانوادم قهره

اوا😐خو با خانوادتون قهره با تو که آشتیه نمیخواد بیاد دنبالت یا اینکه بگه بسه دیگه برگرد خونه؟ 

وقتی میخواستی بری راضی بود بری یا به زور رفتی؟ 

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
2740
۳ ساعت...نه نمیدونم 

خب شاید منتظره ببینه خودت کی میخوای برگردی داره میسنجتت

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

عزیز حالا یه هفته است بشه دوهفته یا ده روز مطمعن باش صداش درمیاد

مگه قبلنم اینطوری بود؟