2737
2739

مامانم میگ راه خوبی راحت میشی کاریت ندارن

در حالی ک فقط ی نامزدی بلاتکلیف دارم

خودمم دوس دارم بگم متاهلمو حلقه نشونمو بندازم حوصله کسیو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من قبل عید یه خانمی سر راهم اومد. گفت مجرد این و چندسالتونه و.. منم جوابشو دادم بعد گفت برای پسرکوچیکم میخوام و.... منم بهانه دانشگا رو دادم ورفتم

اومدم خونه به مادرم گفتم گفت بهم که از این به بعد هرکی گفت اینجوری بگو متاهلم

درحالی که نه نامزدی دارم نه چیزی.مجرد کاملم  

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2738

ن چرا الکی بگی یهو دیدی ی خاستگار خوب برات پیدا شد چرا لگد بزنی ب بخت خودت حتی همین نامزد بلاتکلیف رو هم نگو بگو مجردم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

عزیزم ادمی که وارد جامعه میشه واسه کار باید گرگ باشه 

شما وقتی حس میکنی از پس این بر نمیای که یجوری برخورد کنی که دیگران به خودشون اجازه ندن مزاحمت بشن نباید وارد جامعه بشی 

دیگه این مسخره بازیا که دروغ بگیو خودت متاهل جلوه بدی چه صیغه ایه؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان