2733
2739
عنوان

دقت کردین چقدر الان دخترا مشابه هم شدن قوی و به فکر پیشرفت نیستن 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1820 بازدید | 106 پست
میدونی همه تو زندگیشون هدف دارن روزا برای زندگی جون میکنی و شبا که میخوای یکم استراحت کنی فکرش نمیزا ...

درسته 

کلا تو زندگی واقعیم باور کن دهه هشتادیا خیلی عجیب فکرشون روزا هم همینه 

خودمم دهه هشتادیما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی آمین  به برکت نفس حق شما

❤✌

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱
2728
درسته  کلا تو زندگی واقعیم باور کن دهه هشتادیا خیلی عجیب فکرشون روزا هم همینه  خودمم دهه ...

منم دهه هشتادیم اره کلا خیلیا درگیر این چیزان ولی هدفاشون هم دنبال میکنن خب دوس پسر داشتن که مانع انجام کارها و رسیدن به هدفات نمیشه اتفاقا اگه یه پارتنر  خوب داشته باشی میتونه تو این مسیر کمکت کنه

2738
فکر کنم گفتی دختر سنش کمه با پولای همسرش پول پارو میکنهد😂  بعد من چقد رویا واسه حقوق دانشجویی ...

اره دقیقا 😂😂😂😂😂

منم هنگم 

الان انقد سفر بردتش این چند وقت

ی ساله فک کنم تازه کمتررررررر 

کلی طلا خرید 

کلاس فرستاد برای ناخن 

اصلا عشق میکنه 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
اره دقیقا 😂😂😂😂😂 منم هنگم  الان انقد سفر بردتش این چند وقت ی ساله فک کنم تازه کمتررررررر ...

حالا یه چیزی بگم 

من خاستگارامو نه شغلشو میپرسم نه چیزی به خانوادم میگن بگید نه بعد فکر میکنم خودم درس و کار و زبان و .... همه رو اوکی میکنم پیشرفت میکنم 

نکنه اشتباه میکنم 😂 ولی من کلا بدم میاد از ازدواج نمیدونم چرا 

اتفاقا دخترا اکثرا قوی و مستقل هستن ولی یه دختر مستقلم انسانه احساس داره آره ما کار میکنیم درس میخونیم ولی در کنارش تو قلبمون جای عشق خالیه ما نقاب میزنیم و تو جامعه محکمیم ولی تو خلوت برای اونی که مارو نخواست گریه میکنیم 

حالا یه چیزی بگم  من خاستگارامو نه شغلشو میپرسم نه چیزی به خانوادم میگن بگید نه بعد فکر میکنم ...

نه والا کار درستی هست تلاش کن خیلی هم خوبه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
درس خوندم زبان خوندم یه حرفه یاد گرفتم شغل خوبی پیدا کردم درامد خودمو دارم ورزش میکنم ولی هنوز اون ع ...

شغلت چیه و درامدت چقدره؟منم سال ها پیش ضربه عاطفی خوردم.هنوز حل نشده

2706