2737
2734

نكنه افتاده شم و دختر ندارم منو جمع كنه نكنه پسرام منو بزارن خونه سالمندان شرايط ندارم يه دختر بيارم الان دوتا پسر دارم ميترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی راحت بابای من مرد خیلی ادما الکی میرن 

امضام

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

چرا پدر و مادرا فک میکنن دختر میارن ک فردا پس فردا اینا رو تیمار کنه

ینی دختر فقط به همین درد میخوره؟؟دختر میارین براتون کار کنه؟؟از زندگی خودش بزنه بیاد در آینده همش مراقبتون باشه

جمع کنید خودتونو

این افکار مریضتونو بندازین تو آتیش بسوزه

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2740
وحشتناكه تنهايي

من خودم یه پسر دارم،بعضی وقتا مثل شما فکر میکنم.بعد میگم آدم تو خانه سالمندان هم خوبه بره.هم مواظبت میکنن،هم تنها نیست.البته خانه سالمندان لوکس.

خلاصه پولهاتو جمع کن