2733
2739
عنوان

خانم های طلبه و خیلی مذهبی یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 46 پست
آهنگ و رقص دارن ولی مجبور که نیستم برقصم ،دخترخاله ام طفلک تو عروسی من از اول تا آخر ننشست پاهاش تاو ...

ساعت هشته کی دیگه میخوای بری؟ 

شوهرت از اوناس که انگار برده گرفته فقط برات از خدا اعصاب فولادین میخوام چون اروم اروم با این اخلاقش قراره پیرت کنه

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم شوهرت مشکلش مسائل مذهبی نیست بهوونه ست ادم مذهبی به صله رحم اعتقاد داره به روی خوش با ادما به خوش رفتاری با زنش اعتقاد داره و غیره شوهر شما خدا رو بهونه کرده وگرنه خود پیامبرم زمان جنگ ساز جنگی و رجزخونی داشته

چه جوری قانعش کنم میگه آهنگ و رقص حرامه 

خب ببینید اینا رو تو دوران نامزدی باید به توافق میرسیدین یا خیلی قبل تر از عروسی باهاش صحبت میکردی. 

ما هم فامیلای مذهبی زیاد داریم. بعضیاشون میان مجلس میگن ما میرویم یه میز دور میشیم دور هم‌و‌کاری هم به مجلس نداریم.

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
دوستان تاپیک زدم ازتون مشورت بگیرم بگید چیکار کنم یا اگه طلبه و حوزوی هستید چیکار می کنید؟

مذهب که میگه به حرف شوهرت گوش بدی ،در عوض جات تو بهشته البته اگه دعوا راه نندازی و غر نزنی.

درد شوهرت مذهب نیست یه چیز دیگه هست بگرد اونو پیدا کن ،شاید نمی خواد پول بده 

یا شاید خسته هست حوصله نداره 

یا نیازی داره 

باهاش قرار بذار که اگه نمی ذاره بری تو هم عروسی اقوام اون نمیری.

آیه 27 سوره بقره رو بهشون یادآوری کنید که اهمیت صله رحم رو می گه و می گه خدا دستور داده رابطه بین اقوام محکم و متصل نگه داشته بشه

بگید نرید ممکنه حمل بر بی احترامی بشه و رابطه تون خدشه دار بشه و قابل جبران نیست

بگید در حد عرض تبریک برید و کل تایم رو نمونید

میگه آهنگ و رقص حرامه 

من خودم مذهبیم و خیلی علاقه ندارم برم. صرفا برای اینکه بقیه ناراحت نشن میرم.

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
2706